28. Hasco-Lek Wrocław Maraton

Radio Wrocław | Utworzono: 2010-09-05 15:53 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Logo 28.Hasco-Lek Wrocław Maratonu

Jego organizatorzy liczą na to, że tegoroczna wyjątkowa edycja przyciągnie do Wrocławia tłumy maratończyków i padnie kolejny rekord frekwencji.

Wszystko wskazuje na to, że spełni się ich marzenie, bo na listę startową wpisało się już ponad 2000 biegaczy, to o 200 osób więcej niż w roku ubiegłym o tej samej porze. Zapisy trwają do 11 września, a zatem na pewno grono zawodników znacząco się powiększy.

Zgłoszenia udziału przyjmuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław w kilku terminach. Do 31 sierpnia opłata startowa wynosi 80 złotych, do 10 września120 złotych, a w przededniu maratonu trzeba będzie zapłacić 150 złotych. Dla wszystkich pań startowe to 60 złotych. Osoby, które ukończyły 60 lat oraz zgłoszą się do 30 sierpnia, nie płacą nic. Zapisać się można drogą elektroniczną, pocztową lub osobiście w siedzibie MCS (al. Paderewskiego 35).

Uczestnikiem biegu może zostać każdy, kto do 12 września 2010 roku ukończy 18 lat i nie będzie miał żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Każdy też ma szansę wygrać nagrodę główną maratonu – Forda Fiestę, bo samochód zostanie rozlosowany wśród wszystkich maratończyków, którzy ukończyli dystans.

Przypomnijmy, 28. Hasco-Lek Wrocław Maraton odbędzie się pod patronatem prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Organizatorem imprezy jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, Stowarzyszenie Maraton i Urząd Miejski Wrocławia. Więcej informacji na temat wrocławskiego maratonu można znaleźć na stronie internetowej www.wroclawmaraton.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama