Nowa Ruda: Absurd? Mało powiedziane

Michał Wyszowski | Utworzono: 2012-09-10 07:56 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Michał Wyszowski

Powód to wadliwa mapa na podstawie, której został wykonany projekt. Trzy miesiące przed planowanym zakończeniem inwestycji, musi on być zrobiony od nowa.

Prowadząca budowę Dolnośląska Służba Dróg i Kolei podkreśla, że mapę dostali ze Starostwa Powiatowego w Kłodzku.

- To tylko mapa poglądowa, którą powinien sprawdzić geodeta - odpowiada starosta, Maciej Awiżeń.



Obwodnica Nowej Rudy jest budowana od kilku lat i już kosztowała ponad 60 milionów złotych. Kiedy zostanie ukończona, nie wiadomo.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~D13
2014-11-06 19:32:55
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 0
Listopad w pełni a obwodnicy jak nie było tak nie ma... www.klodzko24.eu/507830572/obwodnica-w-ko-cu-gotowa
~D13
2014-11-06 19:24:39
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 0
Lol, śmieją się z nas... Drogosław spada na psy.
~Qba
2012-09-10 22:29:01
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
protestuje protestuje. mają naprawdę szczęście że pokazaliśmy im nasze granice przed końcem budowy a nie po bo wtedy powstał by o wiele większy problem. a różnice są spore np jeden z mieszkańców ma pół obecnego pasa drogi i cały chodnika na swojej działce i jak by chciał to może sobie to ogrodzić i w tedy to by były jaja.
~XYZ
2012-09-10 15:49:25
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
Typowo polskim niechlujstwem było zaplanowanie drogi na podstawie nieaktualnej mapy/planu, ale widocznie (na szczęście) aż tak zła ta mapa nie była skoro drogę wybudowano i nikt nie protestuje. Niestety kolejnym polskim absurdem jest wstrzymywanie otwarcia tej gotowej przecież już trasy po to tylko by zmienić jedynie formalne papierki - przecież nikt nie będzie ewentualnie przesuwał tej drogi! Urzędasy, puknijcie się w swoje puste łby !
~mmm
2012-09-10 13:26:03
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 0
Odbija się czkawką fałszywa oszczędność. Koszt geodety to mała kropelka na tle całości, a jaki teraz problem... Niekompetencja urzędników zapiera dech w piersiach...
~szameq
2012-09-10 09:32:25
z adresu IP: (78.214.xxx.xxx)
Ocena: 0
Palgi Tuska :)))
~użytkownik
2012-09-10 09:10:05
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
takich ma specjalistów, znowu wychodzi brak kompetencji i nadzoru, czyżby nikt nie kontrolował jak wykonują swoje zadania? Panie marszałku? nie wspominając o tym ze w jeden pion to rodzinny klan, i nawet to nikomu nie przeszkadza, ale pieniądz nie śmierdzi i dobrze jest sie usadowić na cieplej posadce.