Rusza dziewiąta edycja Hip Hop Kemp

Radio Wrocław | Utworzono: 2010-08-11 12:10 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Tegoroczny line-up wbija w fotel wszystkich fanów solidnego rapowego brzmienia. Hałas na Kempie zrobią bowiem takie amerykańskie legendy, jak Reflection Eternal (Talib Kweli & Hi-Tek), Chali 2na z Jurassic 5 (razem z The Breakestra), Masta Ace i Edo G, Freeway (Def Jam Records), Large Professor z Main Source oraz nowojorski kolektyw Boot Camp Clik (Buckshot z Blackmoon, Heltah Skeltah, Smif N Wessun...). Mało? Różne oblicza niezależnego rapu pokażą też Sage Francis (Anticon), Necro, Sabac Red z Non Phixion czy Fashawn. „Can I kick it?” „Yes you can!!!”

Europa jeszcze nigdy nie miała tak silnej reprezentacji! W sierpniu do Hradca zjadą tacy klasycy, jak Roots Manuva (UK), Samy Deluxe (Niemcy) czy Sat l’artificier z Fonky Family (Francja). Jakby tego było mało, dumnie prezentuje się też polski skład – O.ST.R. z ŁDZ Orkiestrą, rodzeństwo Pezet/Małolat, sensacja podziemia Małpa oraz duet didżejsko-producencki The Returners (a z nimi kanadyjski emce Ghettosocks). Łącznie na festiwalu Hip Hop Kemp wystąpi ponad 400 graczy: będzie przy czym dać się ponieść!

Hip Hop Kemp to nie tylko muza, ale także wielka międzynarodowa integracja na terenie pola namiotowego, plażach przy festiwalowych jeziorkach oraz w samym FestivalParku. Tam czekają na Was 2 sceny, 4 specjalne imprezowe hangary, boiska do koszykówki, autodrom, paintball, bungee jumping, ścianka graffiti, aquazorbing, zapasy w błocie, zjazdy na linie, pokazy BMX, kino festiwalowe, miasteczko handlowe i opór innych atrakcji, które składają się na wyjątkową atmosferę festiwalu Hip Hop Kemp.

Jak co roku do Hradec wyjedzie wielka flota specjalnych autokarów z polskimi fanami. Tzw. Kempobusy zabiorą ludzi na HHK nawet z 16 największych polskich miast (w tym Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kraków, Poznań, Łódź, Toruń, Wrocław...).

Trzydniowe bilety na festiwal można nabyć w internecie na www.supersklep.pl oraz w EMPiKach, MediaMarktach i Saturnach oraz punktach sieci Eventim na terenie całego kraju.

Więcej informacji na www.hiphopkemp.pl
Impreza pod patronatem Radia Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama