Uwaga! Zmiany na Podwalu

Dariusz Wieczorkowski | Utworzono: 2012-10-03 13:15 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. YT

Od soboty swoje trasy zmienią tramwaje linii 6, 7, 14, 20, 23 i 24.

-  Prace na Podwalu trwają ciągle po południowej stronie jezdni, ale od najbliższego weekendu budowlańcy zaczną także remont torowiska - tłumaczy Marek Szempliński z wrocławskich Inwestycji.

Organizacja ruchu pozostaje bez większych zmian. W dalszym ciągu obowiązuje objazd od Sądowej do Krupniczej przez ulice Świebodzką, Muzealną i Podwale.

Remont Podwala ma potrwać do końca roku i kosztować będzie 3,5 miliona złotych.

Tramwaje linii 6 kursujące z Kowal i Kromera w kierunku pętli Krzyki będą kursowały objazdem od placu Bema przez mosty Młyńskie, most Piaskowy, ulicę Piaskową, pl. Dominikański, ulicę Skargi i Teatralną z pominięciem ulicy Drobnera, Grodzkiej i Kazimierza Wielkiego. W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 7 kursujące z Marino w kierunku pętli Krzyki będą kursowały objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok i pl. Teatralny - w kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 20 będą w obu kierunkach kursowały objazdem przez ulicę Widok i pl. Teatralny z pominięciem ulicy Krupniczej i Podwale.

Tramwaje linii 23 kursujące w kierunku pętli Kromera, od placu Jana Pawła II będą kursowały objazdem przez most Sikorskiego, ulicę Dubois, Drobnera i plac Bema - w kierunku przeciwnym od placu Bema przez ulicę Drobnera, most Uniwersytecki, ulicę Grodzką i Nowy Świat.

Tramwaje linii 14 będą kursowały w relacji Orla (Zajezdnia przy ulicy Powstańców Śląskich) - Osobowice przez ulicę Hallera, Grabiszyńską, pl. Legionów, pl. Jana Pawła II, ulicę Dubois i pl. Staszica - powrót jako linia 24 do zajezdni przy ulicy Powstańców Śląskich.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama