Obywatel wskaże i podpowie?

Michał Wyszowski | Utworzono: 2012-10-04 07:49 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Według prezydenta, Romana Szełemeja, ludzie najlepiej wiedzą, co jest potrzebne na konkretnych dzielnicach. Oddanie im decyzji to próba budowy społeczeństwa obywatelskiego w Wałbrzychu.



Ratusz na propozycje wydatków i inwestycji czeka do końca listopada. Urzędnicy przyznają, że jest to program pilotażowy.

Boją się, że zostaną zasypani pomysłami, na które gminy nie stać. Zwłaszcza, że jak mówią Radiu Wrocław wałbrzyszanie, potrzebne jest prawie wszystko.



Swój budżet mogą także współtworzyć mieszkańcy Bielawy. Tam ratusz na pomysły czeka do 19 października.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mala mi
2012-11-22 20:55:33
z adresu IP: (86.169.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prosze aby Sobiecin wygladal piekniej....
~żaneta
2012-10-25 20:27:16
z adresu IP: (80.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie Prezydencie proponuje na poczatek o wylapywaanie wandali bo to wszystko to ludzie niszcza sami nie dbaja i niepilnuja pozadku a pozniej wymagaja napraw moje zdanie zepsoles to napraw nasmieciles posprzataj pobrodziles wyczysc widzisz ze ktos niczy zareaguj:) gdyby kazdy stosowal sie do tego bylo by duzo latwiej
~PAK
2012-10-05 20:02:32
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: -1
Brawo panie prezydencie! Demokratycznie ułomnemu społeczeństwu dawać władzę? Łojezu! To ci dopiero...
~Kazimiera
2012-10-05 12:28:28
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -1
Panie Prezydencie mieszkam 28lat i tylko jeden raz był naprawiany dach nie mogę zrobić remontu bo to tylko wyrzucenie pieniędzy ZGM Podgórze odpowiedziało że teraz Prezydent rządzi finansami gdzie są moje składki remontowe przez tyle lat a bloki są w opłakanym stanie
~kaska
2012-10-04 20:39:30
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ja bym prosiła o zwrocenie uwagi na boisko na jakim grają chłopaki z gwarka-jeden wielki syf,wszystko miasto pcha w gornika a gwarkowi jeszcze zabiera,wiem bo jestem matką jednego z chłopaków,moze miasto zrobiło by normalne boisko bo az wstyd.atmosfera super a boisko?szkoda słów
~TwojStary
2012-10-04 15:19:26
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
jezeli chodzi Ci o ul. Gagarina, to chyba "spowalniacze" są naturalną koleją rzeczy skoro narazie nie ma kasy na remont tej "terenowej" jezdni, czyż nie? Już nie macie się czego czepiać.
~Ater
2012-10-04 14:07:34
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
lęk przed odpowiedzialnością zapewne są ruiny byłych wiejskich zakładów rolnych
~Chenry
2012-10-04 12:49:45
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pan Prezydent już zrealizował swój pomysł na swojej dzielnicy tj na najbardziej nie równej jezdni w okolicy zainstalował dodatkowe nie tanie w realizacji spowalniacze tkz chopki