Tragedia na drodze (Zobacz film)

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2012-11-02 07:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. YT

Kierowca nie ma możliwości uniknięcia potrącenia. Legnicka policja opublikowała autentyczny film z wypadku, by wpłynąć na wyobraźnię użytkowników dróg.

- Nagranie powinno wywołać ogólnopolską debatę na temat obowiązku noszenia świateł odblaskowych - twierdzi Ewa Kuszyk, szefowa ośrodka diagnostycznego
dla kierowców.

Jej zdaniem film jest lekturą obowiązkową przede wszystkim... dla projektantów ubrań.



Ze statystyk policyjnych wynika, że właśnie w okolicach 1 listopada bardzo często dochodzi do tego typu potrąceń. Najgorzej sytuacja przedstawia się w okolicach małych wiejskich cmentarzy, do których można dojść jedynie poboczami głównych dróg.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~maria
2012-11-03 18:31:46
z adresu IP: (79.197.xxx.xxx)
Ocena: 0
"ubu król(" pijany czy nie pijany ....nie chcialabym miec go na sumieniu..........trwam przy moim pogladzie, kierowca nikogo by nie oslepil ,poniewaz zadne auto wiecej z naprzeciwka nie jechalo...(mial dosyc czasu wlonczyc glugie....) i do wypadku by moze nie doszlo......niestety, na Polskich drogach jest niebespiecznie....
~ubu król
2012-11-03 16:51:04
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mario.. awario? z naprzeciwka jechało auto, więc kierowca przełączył na krótkie ! dodatkowo takie światła zawsze oślepiają. a Do Wypadku by NIE DOSZŁO, gdyby pijany pieszy nie zataczał się na środku pasa, TYLKO SZEDŁ POBOCZEM !!
~maria
2012-11-02 22:43:26
z adresu IP: (79.197.xxx.xxx)
Ocena: 1
a od czego sa dlugie swiatla??.....gdyby je chociaz na chwile wlonczyl kto wie?, moze by nie doszlo do wypadku.....
~driver
2012-11-02 18:32:25
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zastanawiające dlaczego driver tak się długo namyśla, zanim idzie sprawdzić co zostało z pieszego.
~Markus
2012-11-02 18:20:23
z adresu IP: (65.49.xxx.xxx)
Ocena: 0
eee...yyy... ja tez sie pytam co ten czlowiek robil prawie na srodku pasa jezdni??? I podzielam poglad ze kierowca moze byc dobrym czlowiekiem i do konca zycia zastanawiac sie czy mogl jednak oszczedzic tego pieszego... nie wiem i nie chce wiedziec jakie to obciazenie:/
~JMC
2012-11-02 12:36:08
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kilka sekund i stajesz się sprawcą tragedii. Przez jednego debila masz krew na rękach na całe życie.
~Tom
2012-11-02 12:14:14
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pieszy nie szedł poboczem,szedł nie po tej stronie ulicy a w dodatku jeszcze pijany bo widać jak idzie.Kierowca niczemu nie winien.
~kick
2012-11-02 08:50:34
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -3
Kierowca nie miał szans. Pieszy pewnie też