Falanster znika z mapy Wrocławia - Radio Wrocław

Falanster znika z mapy Wrocławia

Radio Wrocław
| 14 lat temu, 2012-11-03, 17:09
Falanster znika z mapy Wrocławia -

Kultowe już miejsce spotkań i dyskusji z książkami w tle, nie przetrwało konkurencji z gastronomią i okolicznymi pubami. Założyciele zapowiedzieli, że będą prowadzić klub tylko do końca listopada.

W czasie trzyletniej działalności w Falansterze przy ulicy Św. Antoniego odbyły się dziesiątki spotkań, koncertów i wystaw oraz debat na tematy społeczno-kulturalne.


Komentarze (3)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~glews 2012-11-08 08:57:18 z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Szkoda każdego miejsca, gdzie są książki i są ludzie je czytający. Jesteżmy uważani przez Komisję Kultury UE za kraj "wtórnego analfabetyzmu", stąd między innymi nie transferuje się do Polski wysokich technologii tylko otwiera przenośne montownie...Szkoda, powoli znikamy z may Europy jako społeczeństwo światłe, otwarte i kreatywne. Kultura sterowana przez Państwo jest kulturą wtórną, urzędową, pozbawioną duszy
~freestyle 2012-11-04 21:35:26 z adresu IP: (89.228.xxx.xxx)
Wszystkich bywalców Falanstera noszących duże okulary w czarnej oprawie, po dokupieniu pumpów zapraszamy do Kalambura.
~amg 2012-11-03 17:29:26 z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Nie płakałem po Falansterze.