"Wroclove" piosenką o Wrocławiu

Dariusz Wieczorkowski | Utworzono: 2012-11-14 07:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Anna Powierża

Marcelina pokonała w sumie ponad 200 zgłoszonych piosenek. Piosenkarka zdobyła pierwsze miejsce i 51 tys. zł.

Drugie miejsce i 21 tys. zł przyznano duetowi Mateusz Krautwurst - Łukasz Damrych, a trzecie i kwotę 15 tys. zł Dominice Barabas. Ponadto organizator konkursu, Maciej Kaczmarski zdecydował się przyznać pozaregulaminowe wyróżnienia utworom:

- "Gryzło mnie" Andrzeja Markowskiego

- "Moje miasto" Daryi

- "List z Krakowa" Krzysztofa Piaseckiego

W jury zasiadali reprezentanci organizatora (Rzetelnej Firmy) Radia Wrocław, Miasta Wrocław i Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wszystkich zgłoszonych piosenek możesz posłuchać na soundcloud.com/kawalek-wroclawia.

Oficjalne wręczenie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się w klubie Eter 21 listopada podczas obchodów Dnia Życzliwości o godzinie 19.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mm.
2012-11-17 23:28:06
z adresu IP: (91.212.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawe czym zachwyciło się jury ? Może dykcją wokalistki ?!
~yanky
2012-11-15 15:55:44
z adresu IP: (94.231.xxx.xxx)
Ocena: 0
juz jedna Brodkę mamy - wystarczy
~Olo
2012-11-14 23:31:58
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Po komentarzach to można jedynie stwierdzić poziom osób tu wpisujących się :/ żenada. Dla Radia Wrocław i RAM brawa za wykonaną pracę i proszę się nie przejmować internetowymi trollami, oni kiedyś dorosną albo wyginą ;)
~Nuda
2012-11-14 21:46:08
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sądząc po komentarzach wszyscy to mają gdzieś.
~Ram
2012-11-14 19:11:58
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bravo dla radia RAM za promowanie swoich pupili. Rzetelny RAM
~rzetelny klient
2012-11-14 18:28:11
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kapituła nie miała wielkiego wyboru z "5 najlepszych kawałków". Smutne .Wiele fajnych kawałków odrzuciło 1-sze Jury. Jakie Jury taki "Hymn Wrocławia".
~Mordi
2012-11-14 17:32:21
z adresu IP: (171.25.xxx.xxx)
Ocena: 0
Katowaliscie mnie dzisiaj pół dnia tą Marceliną i jeżeli to ma być 'hymn Wrocławia' to ja się cieszę że nie jestem już Wrocławianinem :)
~michał
2012-11-14 13:47:36
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Główna nagroda zasłużona :) świetna piosenka
~wrocławianin
2012-11-14 11:53:37
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
koszmar zero melodii wpadającej w ucho, wokal jak przez ściśniętą tubkę gratuluję jury ...
~:) heh
2012-11-14 11:13:45
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
dobrze że o Twoich wpisach będziemy pamiętać :))
~fan
2012-11-14 10:45:50
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
kolejne utwory o których niebawem zapomnimy