Bardzo ślisko na Dolnym Śląsku

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-11-17 11:37 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Bardzo ślisko na Dolnym Śląsku - fot. archiwum prw.pl
fot. archiwum prw.pl

Na drodze nr 346, łączącej Kąty Wrocławskie ze Środą Śląską, w miejscowości Jugowiec kierowca ciężarówki stracił na łuku drogi panowanie nad pojazdem, wypadł z niej i dachował. Pasażerka zginęła na miejscu, kierowca ciężko ranny został już przewieziony do szpitala.

Równie poważny wypadek na krajowej piątce w pobliżu Trzebnicy. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka. Do wypadku doszło pomiędzy miejscowościami Prusice i Sanie. Wiadomo, że w wyniku czołowego zderzenia kierująca Mercedesem zginęła na miejscu. Dwie osoby są poważnie ranne.

Droga jest zablokowana. Proponowany objazd dla pojazdów z Wrocławia przez Skokową - Strupinę - Żmigród. Dla pojazdów z Leszna przez Żmigród - Kaszyce Wielkie - Domanowice - Nowy Dwór.

To nie koniec problemów w pobliżu Trzebnicy. Ciężarówka z cementem na drodze nr 340 między Trzebnica, a Oleśnicą wpadła w poślizg. Proponowany objazd dla pojazdów z Oleśnicy w Ludgierzowicach na Łozinę i Wrocław, natomiast dla pojazdów z kierunku Trzebnicy w Zawoni na Czeszów, Bukowice i Oleśnicę.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.