Zagłębie - Arka: Czas na przełamanie

, rs | Utworzono: 2010-08-27 03:35 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

Jak nie teraz, to kiedy? Zagłębie zaliczyło falstart na początku rozgrywek i musi zacząć wygrywać, bo w przeciwnym razie w dolnej strefie tabeli utknie na dobre. Rywal na przełamanie jest bardzo dobry. Arka nie należy do trudnych przeciwników.

Zespół Marka Bajora z meczu na mecz gra coraz lepiej, choć wyniki mówią co innego. Po remisie na inaugurację lubinianie doznali dwóch porażek. Teraz ma być inaczej przekonują piłkarze i trenerzy:

Posłuchaj:

Trener Zagłębia ma spory problem w ataku. Po kontuzji Wojciecha Kędziory i przy słabej dyspozycji Mouhamadou Traore, w ostatnim spotkaniu musiał postawić na Dusana Dokicia i Arkadiusza Woźniaka. Czyli graczy z mizernym dorobkiem w ekstraklasie. Ale napastnicy muszą się odblokować. Mateusz Bartczak przez cały sezon nie będzie trafiał do siatki w każdym meczu.

Atmosfera na Dialog Arenie będzie z pewnością znakomita, bo oba kluby od lat żyją w przyjaźni. Tradycyjnie zabraknie jej na murawie, bo remis zadowoli tylko piłkarzy z Gdyni. Zagłębie musi walczyć o trzy punkty. Inaczej w klubie już po czterech kolejkach może się zrobić nerwowo.

Spotkanie od godz. 19.15 będziemy w sobotę relacjonować w Radiu Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama