Tłusty czwartek z Radiem Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-02-07 06:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Magnolia Park, fot. Karol Czapski

Jak co roku rozdawaliśmy tysiące ciepłych i słodkich pączków. Nasz wóz transmisyjny stanął przed głównym wejściem do Magnolia Park we Wrocławiu i w Kłodzku przy Galerii Twierdza Kłodzko.

Mieszkańcy Kłodzka nie odbiegają od średniej krajowej. Zdecydowana większość zapytanych przez nas deklarowała, że zjadła dziś 2 lub 3 pączki.

Owa średnia to 2,5. Radio Wrocław przyczyniło się dziś do podniesienia tego wyniku. W Kłodzku, przed Galerią Twierdza Kłodzko rozdaliśmy po południu około 300 lukrowanych pączków z marmoladą. Trwało to zaledwie nieco ponad godzinę.

Częstowani jednogłośnie chwalili wypieki, mało kto nie dał się skusić. Dziękujemy bardzo pewnej Pani, która po dokonaniu zakupów wręczyła członkom naszej ekipy po lizaku - ot tak, żeby nie było, jak powiedziała, zbyt jednostronnie.

Radio Wrocław w tłusty czwartek i na cały rock!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Markus
2013-02-11 07:30:52
z adresu IP: (65.49.xxx.xxx)
Ocena: -1
Hahaha, nie no, pikne zdjecia z paczkow. Dzienikarze psia wasza mac. PL z jednej strony sadzi sie niezgodna z prawem wojskowa rade ocalenia narodowego za stan wojenny a z drugiej komorowski podpisuje zgode juz nie tylko na interwencje Wojska Polskiego na terenie PL w razie zamieszek ale nawet pozwala obcym na tlumnienie niepokojow spolecznych. Oj, dzieje sie, dzieje ale dziennikarze tego nie potrafia dostrzec. Czyzbyscie juz/znowu byli powolani do armii jak 13.12.81 i obowiazuje was tajemnica wojskowa???
~Fan Pani Ani
2013-02-08 20:08:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tfu , tfu , daj zdrowia ! Sikor sam jak pączek w maśle ;-))
~Kazimierz56
2013-02-08 19:26:52
z adresu IP: (91.202.xxx.xxx)
Ocena: -1
Od ..zawsze słucham radia Wrocław. Słyszałem że będą pączki ale się nie załapałem. Pozdrawiam porannych prowadzących program i nie tylko!
~Zygi
2013-02-08 14:58:56
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -1
ale była łapanka :-))
~kazar
2013-02-07 22:10:58
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -1
a na 1 zdjeciu jes taki podobny do tomasza, sobowtor troche wiekszy
~ernt
2013-02-07 22:08:50
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
za miesiac jes ten wasz tluscioch czwart
~Słuchacz Wrocławianin.
2013-02-07 17:04:08
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
No ale sądząc po dwóch zdjęciach po bokach - coś tam chyba zahaczył Sikora .
~Słuchacz Wrocławianin .
2013-02-07 16:56:28
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tłusty CZwartek. Byłem . Jadłem i jem pączki . Ha! Ha! Tomasz Sikora usiłował poderwać dziewczyny na pączka. Ale się napalał na nie na Legnickiej pod sklepem Magnolią.
~AAA
2013-02-07 14:06:04
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -1
~ANTY -RADIOSNOB - nie marudż , tylko wsuwaj pączki :-)
~ANTY -RADIOSNOB
2013-02-07 13:03:07
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
PRZECIEZ TEN CZWARTKE JEST W MARCU NA POCZ. A NIE TERAZ JAK ZIMNO I LUTY, WIDZE RADIO SAME SNOBY PODAZAJA ZA MASMEDIAMI I MODA
~Anna
2013-02-07 12:15:47
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ale szkoda, bo ja do 16 pracuję :-), kurcze, zjeść pączka z rąk pana Tomka :-)
~karolina
2013-02-06 09:07:21
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Podjechalibyście na Biskupin ... :) ps. Kazimierzu, w piątek robię domowe pączusie, zapraszam :D
~Kazimierz 56
2013-02-05 17:40:35
z adresu IP: (91.202.xxx.xxx)
Ocena: 0
A w piątek też mogę zjeść pączka? Bo słyszaałem że nie.