Skubas w Radiu Wrocław

Materiały prasowe | Utworzono: 2013-02-17 19:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie.

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze.

Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. A co mówi o swojej debiutanckiej płycie:

- "Wilczełyko" jest moją pierwszą poważną okazją do zaprezentowania się jako kompozytor, autor tekstów i producent. Na pewno to najbardziej szczera rzecz, jaką dokonałem w swojej muzycznej karierze. Muszę przyznać, że dojście do tego momentu nie było łatwe, moja droga bywała kręta i zawiła - tłumaczy wokalista. Wśród gości towarzyszących Skubasowi znaleźli się m.in. Emade i Julia Iwańska.

Za mix i mastering odpowiada sam Andrzej Smolik. Skubas wydając "Wilczełyko" zrobił kawał dobrej roboty, której kolejną próbkę będziemy mieli na antenie Radia Wrocław. Niepokojące "Nie pytaj" będzie naszą piosenką tygodnia.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.