MATISYAHU w Hali Stulecia

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-02-27 15:52 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Artysta na pierwszy przystanek wybrał Wrocław. Początek trasy zbiega się z europejską premierą tego wydawnictwa, która zaplanowana jest na 1 marca. Koncert będzie miał miejsce w Hali Stulecia, która w tym roku obchodzi 100 jubileusz swojego istnienia. Już dzisiaj przedstawiamy dokładny harmonogram koncertu.

Koncert rozpocznie się od występu jednej z najważniejszych grup reggae w Polsce - zespołu Jafia Namuel. Autorzy przeboju "Pozytywne Myślenie", który stał się hymnem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, słyną ze świetnych występów na żywo, a charyzmatyczny frontman grupy Dawid Portasz uważany jest za jednego z najlepszych wokalistów reggae w Polsce.

Szczegółowy harmonogram koncertu prezentuje się następująco:
18:30 - otwarcie bram dla publiczności
19:10 – suport Jafia Namuel
20:10 – koncert Matisyahu

Podczas rozpoczynającej się we Wrocławiu europejskiej trasy, Matisyahu odwiedzi również Berlin, Paryż, Zurych, Londyn oraz Moskwę. Podczas tej trasy, fani artysty będą mogli po raz pierwszy posłuchać na żywo utworów z albumu "Spark Seeker". Na wiele z tych koncertów już zabrakło biletów!

Nowy album to również nowe oblicze Matisyahu, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizerunkowym. Zerwał on ze swoich charakterystycznym imagem chasyda,  a światu pokazał się jako zupełnie nowy Matisyahu. Zmianie uległa również jego muzyka - po rewelacyjnie przyjętych płytach "Youth" i "Light" reggae zostało zastąpione odważnymi eksperymentami z popem, rockiem i elektroniką.

Zakończona właśnie w pełni akustyczna amerykańska trasa koncertowa pokazała wielki kunszt artysty, nie tylko pod względem wokalnym, ale również jako świetnego beatboxera. Podczas europejskich koncertów Matisyahu także pokaże się od tej strony. Wrocławski występ będzie obfitował w utwory z krążka "Spark Seeker", ale należy spodziewać się też największych przebojów Matisyahu takich jak "One Day" czy "Jerusalem". Na scenie towarzyszył mu będzie rewelacyjny zespół Dub Trio, z którym współpracuje zarówno w studio i na scenie od wielu lat, co daje gwarancję wysokiej jakości muzycznej.

W sprzedaży znalazlo sie 60 biletów VIP, stanowiących jednocześnie kartę wstępu na ekskluzywne spotkanie z artystą, które odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu koncertu.

MATISYAHU – w najbliższy czwartek w Hali Stulecia

BILETY:
90 PLN - sektor A1 (miejsca siedzące)
95 PLN - płyta główna (miejsca stojące)
200 PLN - sektor VIP + spotkanie z Matisyahu - tylko 60 os.

Bilety dostępne w Centrum Poznawczym w Hali Stulecia oraz w serwisach: www.e-bilet.pl, www.ticketpro.pl i www.biletin.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama