Festiwal Damskiej Torebki w Pasażu Grunwaldzkim

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-03-05 16:05 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Impreza zostanie połączona z aukcją charytatywną, w ramach której będzie można zlicytować torebki znanych kobiet – m.in.: Justyny Steczkowskiej, Alicji Janosz czy Ani Wyszkoni.

W ramach Festiwalu Damskiej Torebki zaplanowano m.in.: pokaz torebek z różnych epok, prezentację najnowszych wzorów z wiosennych kolekcji oraz wystawę fotografii autorstwa Augustyna Czyżowicza. W spotkaniu wezmą również udział modowi eksperci – stylistka oraz kostiumograf. W licznych konkursach do wygrania będą torebki oraz weekend w SPA.

Wydarzenie zostanie także połączone z niezwykłą inicjatywą. W Pasażu będzie można zobaczyć torebki znanych kobiet, m.in.: Małgorzaty Kożuchowskiej, Justyny Steczkowskiej, Alicji Janosz, Renaty Mauer-Różańskiej, Ani Wyszkoni, Marceliny, Barbary Mularczyk oraz prof. Alicji Chybickiej. Ofiarowane torebki zostaną wystawione na aukcji w serwisie Allegro.  Dochód z ich sprzedaży zasili konto Fundacji Mam Marzenie. Co więcej, niektóre z pań pojawią się w Pasażu i opowiedzą o losach swoich torebek.

Impreza potrwa od godziny 12.00 do 17.00 na poziomie „0” (przy scenie). Więcej informacji na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama