Wieczorny napad na klub Brooklyn

Magda Bajor | Utworzono: 2013-03-10 08:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Kilkadziesiąt osób zaatakowało w sobotę ok. godz. 22.00 stojących przed klubem Brooklyn na Piotra Skargi uczestników koncertu.

Napastnicy obrzucili bawiących się butelkami. Jedna kobieta została poszkodowana, ale niegroźnie.

Jak powiedział Radiu Wrocław menadżer klubu Grzegorz Barszczak - nikomu nic poważnego się nie stało, koncertu nie przerwano. To impreza charytatywna - uczestnicy zbierali pieniądze na leczenie dwuletniej dziewczynki

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wesoły
2013-03-11 20:35:09
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale i tak było lepiej gdy w odwiedziny do wagabundy zawitaliśmy :)
~NJAKJH
2013-03-11 08:59:08
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wrocław, co za patologiczne miasto, zabójstwa, pobicia, kradzieże, profesor molestujący studentki, długo bu jeszcze wymieniać...
~Observatore
2013-03-11 08:05:49
z adresu IP: (195.200.xxx.xxx)
Ocena: 0
Do wesoły - chłopcze idź się wyśpij zamiast bredzić ! Jakim dupkiem i frajerem bez zasad trzeba być żeby atakować uczestników koncertu, który odbywa się w celu zebrania pieniędzy dla chorego, 1,5 rocznego dziecka. Tylko ścierwa, które w życiu nie usłyszały od swoich rodziców ciepłego słowa, mogą dopuścić się takiego czynu. Ciekawe czy już zarezerwowali sobie autokar do Częstochowy na pielgrzymkę kibiców ;-)
~ghandi
2013-03-10 20:37:32
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
"zasada 'oko za oko' tylko oślepi obie strony"
~wesoły
2013-03-10 18:04:51
z adresu IP: (83.20.xxx.xxx)
Ocena: 0
zniszczony pomnik Inki w Krakowie, napady na ludzi wracających z manifestacji ku czci Żołnierzy Wyklętych, lewactwo myśli ze to przejdzie bez echa? Taka mentalność Kalego - jak my bijemy dobrze, jak nas biją to zbrodnia.
~Stolica Dolnego Śląska?
2013-03-10 13:32:53
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wroclove, miasto spotkań ,stolica kultury. Miliard złotych wydany na tumanów a dla potrzebujących i podstawowe cele forsy nie ma. WKS zakontraktował czarnoskórego piłkarza i będziemy pewnie mieli kolejne doniesienia z miasta kultury, Wroclove, miasta spotkań :)
~krzyś
2013-03-10 12:58:46
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy ktoś zna odpowiedź- po co oni to zrobili? Po co to robią?...
~tsaa
2013-03-10 11:59:10
z adresu IP: (87.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jest ten patriotyzm narodowców...
~Wr24
2013-03-10 11:03:46
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Środek Miasta!a burdy jak w Murzyńskim Getcie hehe
~andrzej
2013-03-10 10:07:03
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
to nie było kilkadziesiąt osób lecz zorganizowana grupa kiboli Śląska Wrocław z okrzykiem "je..ć lewaków". Impreza to charytatywny koncert grup hardcorowych ze zbiórką pieniędzy na ratowanie życia półtorarocznej dziewczynki z wadą serca.... Takie oto mamy "miasto spotkań" Smutek, złość i wstyd.
~ja1
2013-03-10 09:07:26
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie rozumiem....