Co dalej ze Śląskiem Wrocław?

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-03-18 08:55 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Główny udziałowiec, Zygmunt Solorz, nie odpowiedział na propozycję prezydenta, by sprzedać swoją części udziałów za 9 mln złotych. Z kasy miasta po raz kolejny dołożono na funkcjonowanie Śląska 2 mln złotych, ale prezydent zapowiedział, że to ostatnie pieniądze jakie przeznacza na klub.

Czy ogłoszona więc zostanie upadłość? Patryk Wild z Obywatelskiego Dolnego Śląska mówił w Debacie Politycznej Radia Wrocław, że raczej nie:



Zdaniem opozycji Śląsk Wrocław to nie tylko piłkarze, ale też stadion, który w 80 procentach jest wykorzystywany przez klub.

- Do areny też trzeba dokładać ogromne pieniądze, a przychodzi na niego niewiele osób - mówił Czesław Cyrul z SLD.



Do końca marca będzie wiadomo, czy Mistrz Polski ogłosi upadłość.

Posłuchaj Debaty Politycznej Radia Wrocław:

Cz. 1

Cz. 2

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~brawa
2013-03-26 00:39:03
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 1
odważny ten TAURUS ! zdarza się niestety błądzić nam wszystkim
~TAURUS
2013-03-24 14:48:59
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie liczcie w ogóle na Solorza. Kolo kombinuje jakby tu wykręcić jakiś nr na 20 baniek a nie 9. Gwarantuję Wam , ten typ kasę zrobił na naiwniakach. Sam dałem się nabrać i prowadziłem pośrednictwo Invest-u.
~antyklub
2013-03-23 14:37:29
z adresu IP: (46.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
zaorać to gowno i rozpędzić te hałastrę
~xxx
2013-03-21 08:18:32
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
solorz to czerwona świnia Józef Krok! Kiedy państwo rozliczy go z jego krętactw???
~Słuchacz Wrocławianin.
2013-03-19 19:25:17
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzięki ,że Sławek Napierała popiera mnie ! Ja popieram z całego serca mój Śląsk Wrocław. I nie lubię jak np. cyryl pluje na naszą drużynę, mimo,że wiem ,że ostatnio bardzo słabo strzelecko gra. To przez rząd platformy - obłożyli polskie drużyny podatkami ,żeby nie miały za co żyć ! I to są wyniki!
~barry
2013-03-19 09:18:46
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nawet może i bym się dorzucił, ale to co oni prezentują na boisku, to jest jeden wielki ból oczu. Dajcie spokój z tymi kopaczami - podziękować tym panom. A stadion? Jest wiele możliwości.
~Ślask?
2013-03-18 15:24:00
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: 0
To ta drużyna której korupcja przedawniła się? Ciekawe kto im to załatwił i czy nie ma (miał) posady jako minister w rządzie ;)
~Slawek Napierala
2013-03-18 14:29:19
z adresu IP: (95.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hej nie klocic sie zgoda ma byc. Zaraz tam prymitywny klub. Klub trzeba szanowac i kazdy kibic szanuje klub, herb itp. Takze bede bronil Slask Wroclaw i popieram kolege.
~Słuchacz Wrocławianin .
2013-03-18 14:19:24
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
To cyrul jest marny i się nie zna na piłce nożnej. Bardziej się zna na prostytukach studentkach za zaliczanie zajęć !
~Kibic Śląska Wrocław .
2013-03-18 14:15:35
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
Śląsk Wrocław ma trwać - złodziejska platformowa wasza mać !! Co jest ?! Wprowadzono ustrój kapitalistyczny a polskie drużyny nie mogą wyrobić ?! Oddawać pieniądze złodzieje - co się znów dzieje nie wiadomo skąd !!
~WrocLOVE
2013-03-18 14:12:45
z adresu IP: (217.212.xxx.xxx)
Ocena: -1
@omlet Jesteś żałosny. Płać dalej pieniądze na tych p(a)łkarzy, którzy mają cię w dupie i tylko patrzą na to ile kasy mają na koncie. Najgorsze jest to, że miasto daje pieniądze z moich POdatków na ten prymitywny klub.
~Slawek Napierala
2013-03-18 13:48:04
z adresu IP: (95.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wlasnie zgadza sie, bo nie wierzy w druzyne Slaska. A ja z Poznania i wierze, ze bedzie dobze
~Omlet
2013-03-18 13:42:14
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 1
To jesteś ciota nie kibic !! ;) Tylko Śląsk !
~WrocLOVE
2013-03-18 13:26:54
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: -1
Mam serdecznie dosyć tego klubu. Zaczynając od władz (Grzegorz S.), przez prymitywnych kibiców "sukcesu", żałosne różowe reklamy na PUSTYM stadionie po fatalnych piłkarzy, ciągłe jałmużny od miasta (liczone w MILIONACH złotych) i na trenerze-pijaku kończąc! Mam dość tego uPOkorzenia i kpin z całej Polski. Od dzisiaj kibicuje Zagłębiu Lubin.
~Slawek Napierala
2013-03-18 12:26:24
z adresu IP: (95.108.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jestem co prawda kibicem Lecha Poznan. Ale zal mi patrzec na wiadomosci o Slasku Wroclaw. Mysle, ze bedzie dobrze a nawet bardzo dobrze. P.s Pozdrawiam kibicow Slaska Powalczcie o Slask, zeby przetrwal.
~mjodek
2013-03-18 12:01:38
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
aras - to poklepmy się po ramieniu, DOBRZE JEST, HEJ ŚLĄSK. Tak? To bez sensu przecież, bądź dużym chłopcem i powiedz to sobie.
~aras
2013-03-18 11:35:38
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
mjodek to bujaj cyce nic tu po tobie
~doinformowani
2013-03-18 11:13:04
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
ta "marna wg. was druzyna zdobyla wicemistrzostwo, mistrzostwo i superpuchar polski w ostatnich dwoch latach. jakies argumenty ze jest to druzyna bez sukcesow i kibicow?
~hasan
2013-03-18 11:09:41
z adresu IP: (94.231.xxx.xxx)
Ocena: 1
Mysle ze powinni Slask zlikwidowac. "Ambicja i zdrowie " zostawione na murawie mowi same za siebie. Przestanie sie oglupiac ludzi kibicow ze to jest sport.Moze tak panowie kopacze jakby dostali przez pol roku najnizsza srednia krajową na łapkę to docenili by swoja prace? Ponoć za tyle da sie wyżyc w tym kraju i jeszcze trzeba dawac na Sląsk. Porażka. Ja mam wrażenie że sie ze mnie kpi w żywe oczy. Ciekawe dlaczego miasto tak chetnie nie łoży kasy na inne dyscypliny np żużel ktory woła o pomoc?
~maaaaa
2013-03-18 11:01:18
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
jesteśmy zawsze z wami
~mjodek
2013-03-18 10:52:22
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
stargate - na razie antywizytówką :( czekam na zmianę
~stargate
2013-03-18 10:47:09
z adresu IP: (83.144.xxx.xxx)
Ocena: 0
Śląsk Wrocław jest wizytówka miasta w Polsce i na całym świecie ....
~mjodek
2013-03-18 10:24:20
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 1
WKS-ie: utrzymajcie więc nowy stadion i Stevanovica sami, prawdziwi kibice. Widzę was jako szowinistów, zadymiarzy, kiboli. Na pewno wiele się zmienia na lepsze, ale tymczasem nie dodam moich złotówek do klubu, bo mnie to po prostu śmieszy. Ta "szatnia" i jej atmosfera z sekowaniem Gikiewicza, bo nie chciał się męczyć z pijakiem. Ja też nie lubię, kiedy moi koledzy przychodzą do pracy na kacu. A jeśli robią takie wałki, jak Śląsk z remisami w ostatnich meczach, to tez nie chce mi się z nimi gadać. Chcecie żyć w skansenie "nasze serca biją za Śląsk"? Droga wolna, ale nie za moje pieniądze. A jeśli ich potrzebujecie, to proszę o profesjonalnalizm. Pozdrawiam kibiców, nie tylko "prawdziwych".
~WKS
2013-03-18 10:12:34
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
mjodek nie musisz przychodzisz ,prawdziwi kibice będą zawsze !
~???
2013-03-18 10:11:36
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kogo to obchodzi ?
~kibic
2013-03-18 09:54:48
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
"Prawdziwy kibic" nie ma wyników nie ma ludzi na stadionie... Trzeba pokazać że kochamy Śląsk nawet jak przegrywa i to im pomoże a nie odwracanie sie od nich bo mają słabe wyniki. Ch** z wynikami !!
~mjodek
2013-03-18 09:46:52
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mila nie strzelił kartnego. Pewnie znowu popił? Moja noga dłuuuuuuugo nie postanie na meczu Śląska.