Nowe Brzmienie HEY w sobotę!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-08-23 19:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. KOBAS LAKSA

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej muzyki rockowej HEY oraz nowe i zaskakujące aranżacje przygotowane przez młode dolnośląskie zespoły. Koncert grupy HEY oraz ich największe przeboje w wykonaniu laureatów Muzycznej Bitwy Radia Wrocław już 7 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Zapraszamy!

Nowe Brzmienie to wyjątkowy na rynku muzycznym projekt w całości produkowany przez Radio Wrocław. Jego celem jest  łączenie pokoleń przez muzykę. Już od roku, dzięki zmianie formuły, młode, początkujące zespoły mogą zmierzyć się z przebojami największych gwiazd polskiej sceny rockowej. W tym roku laureaci Muzycznej Bitwy (Centrala 57, Fałda Vida, Naczynia Połączone, Strain, Mazari, FairyTaleShow) najgłośniejszego konkursu na Dolnym Śląsku, zaprezentują się szerokiej publiczności wykonując utwory legendarnej grupy HEY.

Zespoły mają pełną dowolność interpretacji wybranych przez siebie utworów i dzięki temu piosenki, które wszyscy znają, stają się często nową jakością artystyczną. Finałem koncertu będzie oczywiście koncert zespołu HEY z charyzmatyczną i wyjątkową Katarzyną Nosowską.

Warto wspomnieć, że Radio Wrocław wyprodukowało do tej pory już pięć koncertów z cyklu Nowe Brzmienie. Były to koncerty poświęcone twórczości Jana Kaczmarka, Lecha Janerki, Republiki, Perfectu oraz zespołu KULT.

NOWE BRZMIENIA HEY
7 września (sobota) 2013, godz. 18.00

Wyspa Słodowa we Wrocławiu
bilety przedsprzedaż: 30 zł
od 2 września bilety: 35 zł


 

 

Projekt zrealizowany przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury

Sponsor:


Partner:

Bilet upoważnia do darmowego wstępu dla dzieci do 10 roku życia będących pod opieką osoby dorosłej.
REKLAMA
Załączniki

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~fisia misia
2013-09-07 15:39:33
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bilety mozna kupić przed wejściem
~alex
2013-09-07 10:26:54
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
a wktorym empiku we wroclawiu mozna kupic bilet???
~qra
2013-09-05 13:17:06
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
za rock może nowe brzmienie Lady Pank..?
~Kasia
2013-08-28 09:27:00
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
żeby tylko była łądna pogoda, bo to przecież koncert pod chmurką
~jam
2013-08-25 19:18:26
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
e-bilet jest w empiku
~Gdzie kupić bilety
2013-08-23 23:05:22
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy te bilety można kupic gdzieś we Wrocławiu, czy tylko przez internet?
~Beee
2013-06-20 11:36:18
z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bee, Bee Muzykę gramy SE ;)
~Kasia
2013-04-19 07:19:21
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
FTS rulez. Chłopaki fajnie grają i super wyglądają:-)
~Mirek K,
2013-04-16 14:47:55
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Fairytaleshow dali czadu na nowym brzmieniu Kultu mam nadzieję, że i tym razem tak będzie!
~Bartek
2013-04-15 21:10:59
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
a czy będzie The Colonist ?
~itd
2013-04-13 14:07:54
z adresu IP: (151.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
w końcu to Centrala 57 wygrała muzyczną bitwę !
~lubiąca
2013-04-12 19:42:20
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co tam !! Nie jeden/jedna by chciała rockowe wesele z Centralą ! Uniwersalność zespołu to zaleta :D
~DJ
2013-04-12 16:13:49
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba nie masz pojęcia co gra Centrala, pewnie grasz w jakimś zazdrosnym zespole
~Aleksander K
2013-04-12 16:08:06
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Centrala 57 nadaje się bardziej do piosenki biesiadnej i na wesela lepsza była by Coma , Lech Janerka , Deep Purple, Shakira
~Aleksander K
2013-04-12 16:03:21
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -1
Centrala 57 taki sobie skoczny zespół weselny.
~itd
2013-04-11 16:47:08
z adresu IP: (37.209.xxx.xxx)
Ocena: 0
potwierdzam, Centrala 57 da czadu!!!!!!!!!!!!!!
~Fanka Centrali 57!
2013-04-11 14:25:06
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: 0
Centrala da czadu!
~AAA
2013-04-08 12:37:20
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo dobry wybór, super kapela
NA ANTENIE
MartynaCzerwińska
Martyna Czerwińska
 13:00 - 15:00
Gramy i radzimy
Zapraszam