O ile podrożeją bilety do ZOO?

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2013-04-14 13:39 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Piękna, wiosenna pogoda i tłumy we wrocławskim ZOO. Czy tak będzie także w kolejnych dniach?

Odwiedzający martwią się, że będą musieli z tego zrezygnować. Od poniedziałku bilet normalny do ogrodu będzie kosztował 30 złotych (to najdrożej w kraju). Dla niektórych to cena zaporowa. Posłuchaj:



Wiele osób jednak akceptuje podwyżkę widząc zmiany zachodzące w ogrodzie. Dla nich warto zapłacić więcej za bilet:



Dla tych, którzy często przychodzą o ogrodu z dziećmi dobrym rozwiązaniem jest roczny karnet - kosztuje 80 złotych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~gob
2013-04-17 15:10:57
z adresu IP: (62.233.xxx.xxx)
Ocena: 0
A Romowie mają za darmo
~TAURUS
2013-04-17 10:41:16
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 1
Cała Polska to jedno wielkie z o.o. Mamy tu wszystko co dusza zapragnie. Po co wydawać 3 dyszki jak wystarczy wyjść tylko na ulice.
~karolina
2013-04-16 09:34:37
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja uważam natomiast, że dopóki na terenie Zoo nie skończą się prace budowlane, to bilety nie powinny drożeć, a wręcz przeciwnie - powinny być jeszcze dodatkowe rabaty np. dla rodzin z dziećmi. W tym momencie zoo to wielki plac budowy, główne wejście jest nieczynne, jest pełno kurzu, brudu, wszędzie maszyny budowlane, klnący robotnicy, itd. ... i za zwiedzanie w takich warunkach mamy płacić jeszcze więcej? Pójdę do zoo jak remonty się skończą, a jak na razie zwiedzam je codziennie rano zza płotu, od strony Odry i to mi wystarcza:)
~yegi
2013-04-15 08:20:02
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
@maja jak idziesz z dziecmi to po pierwsze dzieci kupuja ulgowe bilety, po drugie jak masz trojke dzieci to bilet kosztuje z tego co pamietam 50zl
~maja
2013-04-15 07:05:48
z adresu IP: (80.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeśeli idziesz sam to 30 zł nie jest wielkim ciężarem . Gorzej jak przychodzisz z 3 dzieci i żoną ! wtedy 150 blach nie wyjęte ! a to już dużo !
~pennas
2013-04-15 06:31:22
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie przesadzacie o tej cenie bo do zoo nie chodzi się co tydzień a zoo musi się jakoś utrzymać da głupi film do kina wydajesz 20 zł wiec nie ma co płakać
~lucus
2013-04-14 16:48:17
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 0
tak , wizyta w ZOO staję się ,,towarem luksusowym '' już teraz mniej zamożnym trudno sobie na to pozwolić .