Cyfryzacja na Dolnym Śląsku!

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2013-04-22 08:10 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

W regionie zmiana sygnału przeprowadzona zostanie w etapach. Jutro podobna operacja zostanie przeprowadzona na Czarnej Górze - wtedy telewizyjny sygnał cyfrowy dotrze do mieszkańców Kotliny Kłodzkiej.

- Jak na razie nie ma informacji, że gdzieś na Dolnym Śląsku są problemy po wyłączeniu nadajnika na Ślęży - mówi Radiu Wrocław minister administracji i cyfryzacji Michał Boni:Służby odpowiedzialne za cyfryzację podkreślają jednak, że dziś i jutro mieszkańcy mogą mieć problemy z odbiorem telewizji cyfrowej. Przerwy mogą potrwać kilka godzin.

Wszelkie informacje są dostępne na stronach internetowych ministerstwa administracji i cyfryzacji. Można też dzwonić na bezpłatną infolinię 800 007 788.

Zobacz również:

GMINY OBJĘTE IV ETAPEM WYŁĄCZEŃ NAZIEMNEJ TELEWIZJI ANALOGOWEJ - Sprawdź zaktualizowany wykaz gmin objętych czwartym etapem wyłączenia naziemnej telewizji analogowej.

Posłuchaj całej rozmowy z Michałem Bonim:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama