Wrocławska Fontanna Multimedialna

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-04-23 16:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Od środy do soboty włącznie (1-4.05.br) o godzinie 21:30 przypomnimy najpiękniejsze pokazy specjalne z lat ubiegłych (4 Żywioły, Piękna i Bestia, Mikro i Makro Kosmos oraz Marzenia). Pokazy specjalne będą prezentowane w każdy piątek i sobotę aż do końca października.

Przypominamy, że fontanna działa codziennie od godziny 10:00 do 22:00. O każdej pełnej godzinie prezentujemy blok muzyki klasycznej i współczesnej, w weekendowe wieczory zaś można podziwiać widowiska multimedialne - idealną synchronizację kolorowych świateł, strumieni wodnych oraz specjalnie dobranych utworów muzycznych. Dodatkowo w każdą niedzielę czerwca o godzinie 14:00 zapraszamy na pokazy stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych gościach kompleksu Hali Stulecia.

Sto lat Hali Stulecia, nowy pokaz.

W 2013 roku z okazji stuletniej rocznicy otwarcia Hali Stulecia powstanie nowy pokaz, inspirowany wspomnieniami wrocławian i gości spoza Dolnego Śląska, którzy zechcieli użyczyć swoich prywatnych zdjęć z „Halą w tle”.  Przez sto lat istnienia zabytkowy kompleks wpisany na listę UNESCO służył przede wszystkim mieszkańcom, jako miejsce wielkich międzynarodowych wydarzeń kulturalnych, sportowych i biznesowych. Przede wszystkim jednak z miejscem tym wiążą się tysiące pięknych wspomnień uwiecznionych na zdjęciach. We współpracy z Gazetą Wyborczą udało się zgromadzić setki fotografii, spośród z których wyłoniono kilkanaście tych, które zostaną wkomponowane w najnowszy pokaz specjalny.

Premiera odbędzie się 18 maja o godzinie 21:30. Więcej informacji na www.wroclawskafontanna.pl.

REKLAMA
Załączniki

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama