CBA zajęło się sprzedażą szpitala

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2013-04-29 12:53 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Najpierw CBA, a teraz prokuratura zajmie się sprawą sprzedaży szpitala w Środzie Śląskiej. Agenci prześwietlali starostwo powiatowe przez 10 miesięcy.

We wnioskach wskazali liczne nieprawidłowości, m.in. sprzedaż placówki po zaniżonej cenie. Prywatny inwestor zapłacił za szpital 50 tysięcy złotych, kiedy jego wartość była szacowna na ponad milion złotych.

Nowy właściciel miał wybudować nowy szpital na działce w Komornikach. Z tych planów jednak nic nie wyszło.

Starosta Sebastian Burdzy przekonuje Radio Wrocław, że pozbycie się zadłużonego szpitala to było dobre rozwiązanie:



Mieszkańcy chwalą nowego właściciela m.in. za wyremontowanie starej siedziby:



Sprawa trafiła do prokuratury okręgowej we Wrocławiu. Starosta nie obawia się ewentualnego śledztwa, bo według niego transakcja była zgodna z prawem.

REKLAMA
Załączniki

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ktoś
2013-06-23 20:45:05
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pani Elżbieto proszę kontynuować temat bo interesuje on wielu ludzi co dalej z kontrolą?
~ktoś
2013-06-23 20:41:00
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
no niestety tam na czele nigdy nie stali kulturalni ludzie żeby tak kręcić nie można być prawym człowiekiem
~a słyszeliście
2013-06-14 09:05:27
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
JAK TEN KURDUPEL SZANOWNY PAN DYR.POTRAKTOWAŁ JWDNĄ Z ZAKONNIC,GDY PRZYSZŁA W ODWIEDZINY DO SWOJEGO PODOPIECZNEGO????...POWIEDZIAŁ,ŻE MA SIĘ WYNOSIĆ Z ODDZIAŁU I ŻE BY NIE ZAMIATAŁA MU ODDZIAŁU SWOIMI SZMATAMI!!!!!!!!!!!!!!! (chodziło o strój zakonny rzecz jasna!!!!) Ot-kultura dyrekcji PCZ-U...sŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE..Chamstwo,chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!!Ale cóż....JAKI PAN TAKI KRAM!!!!!!
~hmmmm
2013-06-08 20:52:12
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Anusia,nałgała w prokuraturze??????????Takie prawe dziewcze?????????? Ona wszystkich oszukała, ale ma to na co zasługuje.
~ktoś
2013-06-05 19:05:06
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co z panią rudą za co na bruk?tak oddanie pracowała nawet do domu nie wracała tylko spała na kozetce w przychodni.A z rana gotowa do pracy. Myślała jak będzie tyłek lizać to się wybije wyżej i się wysrtrzeliła.
~agi
2013-06-05 18:59:04
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
No nareszcie ktoś znów w tym pokopie bo oszustwom nie ma i nie było końca.Pani M. tak nałgała w prokuraturze a oni jej uwierzyli. szkoda, że nie zapytali zwykłych pracowników jak im zależało na prawdzie.
~?????
2013-05-13 10:48:21
z adresu IP: (46.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przełożoną?Ona? Na taczkę z nią!!!!!!!!!!
~haha
2013-05-11 22:14:13
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: -1
To koniecznie trzeba uprzedzić Dyrekcję w Ścinawie z kim mają do czynienia.
~ milej
2013-05-11 11:34:00
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
Anna M pracuje w Scinawie.szykuje sie na przelozoną
~w Pcz-ie milej?
2013-05-11 08:25:23
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
Coś Ty!!!!Co prawda lizus Anna M.już śmiga gdzieś po Wrocku.ale tam nigdy nie będzie normalnie!!!Jaki PAN taki KRAM !!
~Zygi
2013-05-09 13:09:04
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
To samo będzie ze szpitalem na Chopina we Wrocławiu
~lepiej
2013-05-09 07:32:18
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Teraz w PCZ bedzie milej.Ponoc wyrzucili Anne M a ruda Czeslawa jest na wylocie
~luka
2013-05-09 01:06:41
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 0
w tym kraju jest dobrze /przecież ! mafia TUSKA
~to prawda
2013-05-04 09:02:33
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: -1
Po kontroli w Ś.Ś.okazało się ,że m.in.wykazywali do funduszu lekarzy,którzy już...lub od dawna nie pracowali,a NFZ co? Pogroził jaśnie panu paluszkiem!!!!!!!!!!! Zapewne wtyczki mają też wyżej,za gładko im to wszystko uchodzi...Ale jak to mówią Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy!!
~nocny marek
2013-05-02 23:25:17
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
To fakt. PCz istnieje tylko i wyłącznie dzięki nfz. Mają tam "swoich" a ci robia co mogą by pcz nabijał kaske:)
~hmmm
2013-05-02 11:37:52
z adresu IP: (46.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
nfz??? Na kilometr śmierdzi kolesiostwem!!!! Najpierw powinni przyjrzeć się nfz-owi a później pcz-owi!!!!
~ale
2013-05-02 07:39:06
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ładna elewacja budynku nie uleczy chorego.Jeden lekarz dyzurny z interny zabespiecza izbe przyjec,oddzial i nocna ambulatoryjna pomoc.Gdzie jest NFZ
~haha
2013-04-30 19:19:27
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
No więc teraz powinien przyjrzeć się jemu prokurator :)))
~srodzianin
2013-04-30 16:39:30
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: -1
Starosta ponoć swoje już dostał, ale od pcz-tu.
~hahaha
2013-04-30 14:03:14
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: -2
Wyremontowali izbę przyjęć,a na oddziałach komuna!!!Na temat ich ,,specjalistów,,lepiej się nie wypowiadać-po prostu jakaś masakra.Blok operacyjny praktycznie nie funkcjonuje,ponieważ nie ma kto operować i KOGO-bo wszyscy uciekają do Wrocławwia,a lekarze pogotowia już sami wiedzą,że co poważniejszy ,,przypadek,,trzeba wieźć do Wrocka,bo w Środzie nikt nie jest w stanie w tym ,,pięknie,,wyremontowanym szpitalu udzielić człowiekowi pomocy!!!!A starosta niech tak miski nie cieszy...miejmy nadzieję,że go rozliczą za tą niby spzredaż!!!!!
~srodanin
2013-04-30 12:11:09
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Temat powrócił. Długo to trwało, ale mam nadzieję że w końcu prawda wyjdzie na jaw i winni zostaną ukarani.