Spędź majówkę z futbolem amerykańskim

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-04-29 13:03 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Na boisko wybiegną dwie drużyny, które w tym sezonie uznawane są za faworytów rozgrywek:  Devils Wrocław i Giants Wrocław. Będą to pierwsze derby Wrocławia od czasu finału Topligi w lipcu 2011. Futbol amerykański to stosunkowo młoda dyscyplina w naszym kraju, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców. - Z sezonu na sezon coraz więcej ludzi pojawia się na naszych spotkaniach – mówi menedżer Devils, Seweryn Plotan - Nasze mecze to świetny sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Na trybunach panuje piknikowa atmosfera - dodaje Plotan.

Poza samym meczem, który zapowiada się niezmiernie interesująco, organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji. Jeśli ktoś jeszcze nie zna zasad futbolu amerykańskiego, to nie ma się czego obawiać. Podczas meczu na bieżąco relacjonuje go z poziomu murawy spiker, który tłumaczy wszystko to co dzieje się na boisku. Wszystkich zainteresowanych tym, jak grają jedne z najlepszych futbolowych drużyn w Polsce zachęcamy do odwiedzenia w środę o 16:00 Stadionu Olimpijskiego. Bilety do nabycia na stronie www.eventim.pl, w 17 punktach sprzedaży we Wrocławiu oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Terminarz pozostałych meczów domowych Devils:
Devils Wrocław vs. Giants Wrocław - 01.05.2013
Devils Wrocław vs. Seahawks Gdynia - 12.05.2013
Devils Wrocław vs. Zagłębie Steelers Interpromex – 25.05.2013
Devils Wroclaw vs. AZS Silesia Rebels - 02.06.2013

Bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie www.eventim.pl, w 17 punktach sprzedaży we Wrocławiu oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Ceny biletów w przedsprzedaży:
Bilet normalny – 15 zł
Bilet ulgowy – 9 zł

Ceny biletów w dniu meczu:
Bilet normalny – 20 zł
Bilet ulgowy – 12 zł

Założona w 2005 roku drużyna Devils Wrocław była pierwszą we Wrocławiu i czwartą w Polsce drużyną futbolu amerykańskiego. Na początku 2007 roku zapadła decyzja o przystąpieniu do ligi, zaś kilka miesięcy później został powołany do życia Klub Sportowy DEVILS Wrocław, który jako oficjalny, samodzielny organ funkcjonuje do dziś. Jako pierwszy klub w Polsce, brał udział w EFAF Challenge Cup, czyli rozgrywkach rangi europejskiej i jako pierwsi zatrudnili amerykańskiego trenera, a także jako pierwsi wystawili do ligi drużynę B.

Dzisiaj Devils Wrocław, to ponad 100 zawodników w trzech sekcjach sportowych. Devils to ciągły rozwój i kolejne sukcesy sportowe: Sezon 2010  - Mistrz Polski; Sezon 2011 – Wicemistrz Polski ; Sezon 2012 – 3 miejsce.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama