„Własność znana jako Judy Garland”

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-05-10 13:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
„Własność znana jako Judy Garland” -

Judy Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana między innymi z filmu Victora Fleminga "Czarnoksiężnik z krainy Oz".

Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice.

W 2006r. sztuka podbiła Broadway. Główną rolę grała żona autora, amerykańska aktorka Adrienne Barbeau. Tu w rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów - Hanna Śleszyńska. Artystka w mistrzowski sposób wciela się w postać Judy, która, jak każdy celebryta,  wiedzie podwójne życie – osobiste i to, które trafia na scenę, łamy pism, ekrany telewizorów i kin. Opowieść porywa widzów, którzy wraz z gwiazdą przeżywają jej wielkie miłości, namiętności, porażki i tragedie oraz walczą o jej szczęście i własną kobiecość.

Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy, którą podziwiały miliony. Prawda o życiu, której nie przeczytamy w gazecie, internecie, nie obejrzymy w telewizji – top secret. A, jak wiadomo, im ściślej strzeżona tajemnica, tym bardziej fascynująca opowieść.

Występują: Hanna Śleszyńska oraz Piotr Tołoczko / Hubert Podgórski
Przekład/reżyseria: Sławomir Chwastowski
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: David Zalesky, Varvara Frol

„Własność znana jako JUDY GARLAND”
26.05.2013, godz. 16:00 i 19:00
SALA KONCERTOWA RADIA WROCŁAW
ul. Karkonoska 10, WROCŁAW
Bilety do nabycia: biletin.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, kupbilecik.pl oraz salony EMPiK

Zamówienia grupowe, kontakt do organizatora: Agencja Artystyczna Pro Musica: [email protected], tel: 71 337 32 08

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.