Pokaz Społecznej Super Mocy

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-05-15 16:57 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Pokaz Społecznej Super Mocy -

Tak czy nie, koniecznie wpadnij na Pokaz Społecznej Super Mocy, czyli prawdziwą i darmową ucztę audiowizualną zogniskowaną wokół wąskiego tematu: kampanii społecznych emitowanych w Polsce.

W sobotę 26 maja o godz. 16.00 w Hali Stulecia podczas Pokazu Społecznej Super Mocy, czyli przeglądu polskich kampanii społecznych zaprezentujemy najciekawsze i najbardziej inspirujące kampanie społeczne opublikowane w mediach od stycznia 2012 roku do kwietnia bieżącego. Obejrzymy dobre przykłady-inspiracje, które zyskały popularność i uznanie w promowaniu idei, zmianie postaw i przekonań społecznych w skali ogólnopolskiej!

Skuś się i pociągnij ekspertów za języki!

Podczas Przeglądu gwarantujemy możliwość dyskusji z ekspertami i gośćmi specjalnymi – również twórcami wybranych kampanii! – mówi Kasia Demitrewicz, koordynatorka projektu  - A dla zainteresowanych: paczka do multiplikacji w regionie – dystrybuowane bezpłatnie materiały video z przeglądem kampanii. Emitujemy we Wrocławiu, rozpowszechniamy na Dolnym Śląsku, a ostatecznie udostępniamy informacje i materiały w taki sposób, by każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i czasie przez siebie wybranym. – dodaje.

Wstęp na przegląd – bezpłatny!

Więcej informacji: www.sektor3.wroclaw.pl

* We wstępie zostały wykorzystane hasła kampanii społecznych

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.