Dutkiewicz nie mówi "nie" Platformie (Posłuchaj)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2010-04-01 09:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Archiwum prw.pl (Fot. Katarzyna Górowicz)

Prezydent Wrocławia nie wie jeszcze co zrobi z propozycją współpracy z PO przed wyborami samorządowymi.

Rafał Dutkiewicz w rozmowie z Radiem Wrocław nie kryje, że ma twardy orzech do zgryzienia (Posłuchaj):

Platforma na decyzję prezydenta Wrocławia chce poczekać do połowy kwietnia. PO proponuje m.in. wspólne listy razem ze wspieranym przez Rafała Dutkiewicza stowarzyszeniem Dolny Śląsk XXI.

REKLAMA
Dźwięki
Rozmowa Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~acik
2010-06-04 14:37:30
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ten 'news" ma 17 komentarzy a "Mennicza Love Story" tylko 8.Dlaczego więc nie ma go w rubryce "Najczęściej komentowane"?PRW "nie lubi prezydenta Dutkiewicza?
~mieszkaniec Ignuta
2010-06-02 17:42:35
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ten "pan" po tegorocznej powodzi NIGDY nie będzia miał mojego głosu i jestem pewien że większość ludzi z Kozanowa będzie chciało usunąc taką osobę ze stanowiska tak fajnego miasta.
~AAA
2010-05-29 12:18:03
z adresu IP: (84.38.xxx.xxx)
Ocena: -1
Wrocław mówi "NIE" Dutkiewiczowi. W czasie powodzi pokazał, że wyobraźni to on nie ma za grosz. Czy aby wygrać wybory wystarczy ładnie się uśmiechać i mieć kontrolę nad niektórymi mediami? Mam nadzieję, że Wrocławianie go rozliczą.
~wilniok
2010-05-27 23:09:08
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 1
DO SUCHEGO!!!
~Benia
2010-05-27 23:06:01
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
No popatrz, nie doceniam polskich przysłów.
~wilniok
2010-05-27 22:07:15
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 0
licencia poetica "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"
~Benia
2010-05-27 17:15:04
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wilniuk, jakie szczekanie?
~wilniok
2010-05-27 14:41:55
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zastanawiałem się dlaczego wrocławianie zmienili nazwisko Pana Prezydenta Dutkiewicza na Dojczkiewicz, coś w tym jest. Może roczne stypendium biskupów niemieckich we Fryburgu mu "zaszkodziło". Mam nadzieję, że nasze "szczekanie" zatrzyma "karawanę lobbystow" i Wrocław zostanie przy Polsce.
~acik
2010-05-27 10:40:59
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie na wałach(wojsko,strażacy,cywile) pracowali głodni i spragnieni.Dlaczego Prezydent Dutkiewicz nie zapewnił im zaopatrzenia.A widać go było w każdej migawce telewizyjnej z powodzi.Tez mi administrator!!!
~Benia
2010-05-23 19:00:56
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
jeszcze raz do rrr A ja czemu mam nie wybrać prezydenta?
~Benia
2010-05-23 18:59:09
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
rrrr Czy prezydent R.D. dostaje pieniądze z Niemiec?
~rr
2010-05-04 22:12:51
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak na studentkę, to należałoby wybrać bardziej inteligentne wyrażenie. A tak forum zniży się do poziomu "Faktu". Czy na tym zależy Administratorowi? Ja tam wolę zamiast wylewania w ten sposób żalów pójść na wybory. A krytykować można dosadnie, ale tak, aby móc to powtórzyć również bezpośrednio. A więc Aniu, proponuję nie tak emocjonalnie. Ja nie wybiorę ponownie prezydenta, bo źle się czuję, gdy na ulicach czytam akceptowane przez niego przywracane przedwojenne niemieckie nazwy. Tu jest teraz polski Wrocław.
~anna k
2010-05-03 14:45:05
z adresu IP: (88.149.xxx.xxx)
Ocena: 0
zeby w urzedzie miejskim w dziale stypendiow i dotacji z ue nie wiedziec, kto sie tym zajmuje i jakie sa terminy i gdzie trzeba składać wnioski to absurd!!!!!!!, przez ich tak wysoka kompetencje i kulture os.( pani z kanapka w rece i w buzi wydaje dokumenty) obcięli mi 100 e miesiecznie stypenium za wyniki w nauce.... i przez to musze zapieprzac w knajpie w nocy .....kto obsadza tych ludzi .... do dupy z takim prezydentem
~SUM
2010-05-01 10:20:09
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Temu panu już dawno powinniśmy POdziękować.Co on robi dla miasta?.POwołuje tylko komitety,robi medialny szum wokół własnej osoby.Kiedy zostanie rozliczony z nieudolnej działalności.
~luźny
2010-04-30 13:54:58
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 0
My już temu panu dziękujemy!
~GF
2010-04-23 12:40:28
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wrocław to My Panie Prezydencie, to o Nas trzeba walczyć byśmy sobie innego Pana Prezydenta nie wybrali. Dziury i fatalna komunikacja to tylko wierzchołek problemów. Usiąść na wynikach to nie jest wszystko.
~dziadek
2010-04-06 19:22:24
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy Beata Maciejewska jest prezydentem?
~rrr
2010-04-03 15:15:09
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prezydent Rafał Dutkiewcz zawalczy w sposób obywatelski, szanujący wolę wyborców. Zaprosi do Hali Stulecia, następnie do Pałacu Królewskiego, a potem przejedzie Mostem Cesarskim.