Fismoll wydaje płytę (POSŁUCHAJ)

Wojciech Jakubowski | Utworzono: 2013-05-22 09:45 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Kompozycja "Let's Play Birds" do utworu Fismolla podbija serca miłośników "muzyki refleksyjnej". Teraz możemy przyjrzeć się klipowi.

- Kamerę trzymał Jacek B. Kolasiński oraz Jędrzej Guzik. Podtrzymywał na duchu oraz pomagał mądrymi słowy przy "scenariuszu" Kuba Guzik. Kolorował, postprodukował i wprowadzał w mój montaż drobne zmiany: Tomek Ślesicki. ...no i tak sobie chodzę i idę i chodzę.. : ) - napisał na swoim Facebooku Fismoll.

"Let's Play Birds" zapowiada debiutancki album niezwykle utalentowanego wokalisty z Wielkopolski."At Glade" ukaże się 4 czerwca. Album będzie dostępny w formie tradycyjnego wydawnictwa jak i w postaci elektronicznej, do nabycia w wielu popularnych sklepach on-line.

Produkcją albumu zajął się Robert Amirian.

Mastering płyty i singla to dzieło zachwyconej Fismollem słynnej Mandy Parnell z Londynu, której znakomite brzmienie znane jest z płyt artystów takich, jak Bjork, Sigur Ros, Depeche Mode, Roisin Murphy, Feist, PJ Harvey, Nick Cave, Little Dragon, Mum, Jose Gonzales, Matthew Herbert, Royksopp, Emiliana Torrini, czy The White Stripes.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama