Gotowi gotować?

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-05-28 10:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Gotowi gotować?  -

1 czerwca Centrum Handlowe Korona zaprasza na Dzień Dziecka ze smakiem. Będzie to kolejne wydarzenie z cyklu „Godziny dla Rodziny”, tym razem pod tytułem „Gotowi gotować”.  Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w pokazie carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach w wykonaniu Mistrza Polski w tej dziedzinie. Na rodziny czekać będą także liczne warsztaty kulinarne i degustacje potraw. Nie zabraknie oczywiście wielu zabaw i konkursów z nagrodami.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas nie tylko dla najmłodszych ale i rodziców. Z myślą więc o rozrywce dla całej rodziny Centrum Korona przygotowało moc atrakcji, które umilą ten wyjątkowy dzień osobom w każdym wieku.

1 czerwca w Koronie będzie można zobaczyć specjalny pokaz carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach w wykonaniu Mistrza Polski – Łukasza Szewczyka.

Będzie to wyjątkowa okazja by zobaczyć, jak arbuz w ciągu kilku minut zamienia się w żabę, a marchewka w piękny kwiat. Osoby odwiedzające Koronę w tym dniu będą mogły także wziąć udział w kulinarnych warsztatach organizowanych we współpracy z ABC Fit. Podczas Dnia Dziecka ze smakiem nie zabraknie oczywiście degustacji ciekawych potraw oraz nowych dań z oferty najemców Korony. Dzieci i rodzice podczas wspólnej zabawy będą mieli okazję zgadywać smaki różnych dań z zamkniętymi oczami. Dzięki zaangażowaniu księgarni Pociąg do Bajeczki, najmłodsi spróbują swoich sił w robieniu tortów z pudełek na kapelusze. Dzień Dziecka to czas wręczania prezentów, dlatego w trakcie zabawy nie zabraknie licznych konkursów i quizów z nagrodami.

Cykl Godziny dla Rodziny to całoroczny program rozrywkowy opracowany dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w Centrum Handlowym Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00, przy wejściu Piastowskim do Centrum Korona.Godziny dla rodziny pod hasłem „Gotowi Gotować” odbędą się w sobotę, 1 czerwca 2013 r., w Centrum Korona we Wrocławiu w godzinach 12:00-15:00.
Więcej informacji na: www.centrum-korona.pl

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.