RAT: Trenerska ocena grupy

Dariusz Sidor | Utworzono: 2013-06-03 08:12 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Pływanie.

Pływanie basenowe na właściwym i odpowiednim poziomie. Martwi brak/
późne wejście do wód otwartych.

Jazda na rowerze.

Sporo urazów i kontuzji wynikających z jazdy w grupie na dużych prędkościach i poddaniu się panującej dyscyplinie w jadącym teamie. Widać, że nie każdy sobie z tym radzi. Jazdy całą grupą zostały zaniechane na rzecz grupek 2, 3-osobowych, w których zawodnicy czują się lepiej.

Bieganie.

Utrzymanie wypracowane tempa uzyskanego na półmaratonie i praca nad jak najmniejszym regresem podczas maratonu w Klagenfurcie.

Start w Lesznie w wyścigu kolarskim.

Cel został osiągnięty. Nie dość, że biorący udział zawodnicy uzyskali bardzo dobre wyniki, to wygranie wyścigu przez Olimpię (a taki był cel) potwierdziło sensowność przygotowań i opracowanego planu. Puchar Michała i finisz w czołowej grupie, także jest ukoronowaniem jego przygotowań rowerowych.

Podsumowanie

O taką formę rowerową chodziło! Martwi chłód (ech, pogoda majowa) i nieliczne wejścia do wód otwartych. Ostatni „trudny” miesiąc pracy za nami. Pozostaje tylko utrzymać wypracowaną kondycję.

* Zawody triathlonowe na dystansie 113 km - Czechman. Bardzo trudne warunki pogodowe nie sprzyjały osiąganiu dobrych wyników.

Temperatura wody (ok. 16C), powietrza (ok 12-14C), wiejący wiatr i padający deszcz mocno utrudniał wyścig.

Kolorem zaznaczono, wypełnienie lub nie (od zielonego do czerwonego), założeń przekazanych przez trenera wraz z oceną uzyskanego wyniku. Czasy cząstkowe: pływanie wraz z T1, bieganie wraz z T2. W nawiasie miejsce wśród startujących.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama