Przeszkadzała im winda. To rozwalili

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2013-06-20 07:53 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Naprawa kabiny może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Urząd Miasta dysponuje nagraniem z monitoringu.

Prezydent Tadeusz Krzakowski domagał się, by prokuratura jak najszybciej wydała zgodę na publikacje twarzy wandali.



Tak też się stało. Fragmenty nagrań zarejestrowanych przez kamery monitoringu trafiły do internetu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~gfgfdgh
2013-06-29 17:28:43
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
bcvncv vc jghjg jcfghjfc jg
~abc
2013-06-23 17:02:57
z adresu IP: (31.182.xxx.xxx)
Ocena: -1
po pierwsze: po znalezieniu sprawców powinno im się połamać nogi, żeby zrozumieli do czego taka winda służy po drugie: jak już w miastach jest jakiś monitoring, to 24 godziny na dobę powinien ktoś siedzieć przy monitorach pilnując, czy coś się gdzieś nie dzieje i w razie czego wezwać policję. świetnym przykładem idiotyzmu jest Łódź: duża część ul. Piotrkowskiej jest monitorowana, a i tak bardzo często zdarzają się tam pobicia i okradzenia, po których sprawcy nie zostają odnalezieni
~Limciu
2013-06-21 13:07:59
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja to chyba jestem ślepy - żadnych twarzy nie widziałem. Na co dawała zgodę prokuratura ? Kamera tak umieszczona, żeby nic nie widzieć. Gdyby była tak gdzie trzeba, to nie byłoby zniszczenia. Wandali nigdzie nie brakuje, ale nie działają tam, gdzie może spotkać ich coś niemiłego. Tutaj mogli się poczuć zupełnie bezkarni i znowu ktoś zarobi na naprawie. Interes musi się kręcić !
~iwan
2013-06-20 20:29:30
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tutaj widac brak myslenia przyszlosciowego, dajmy na to, ze te typki dzien pozniej mieli jakis wypadek ( nie zycze im ) i nie mogli chodzic i chcieli akurat skorzystac z tej windy... Wyraz ich twarzy BEZCENNE
~HUBAG
2013-06-20 13:08:55
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kamera źle zlokalizowana i dodatkowo brak oznaczenia naklejki obiekt monitorowany podstawowy błąd
~bart
2013-06-20 11:59:22
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie rozumiem po co się robi monitoring, czy nikt tego co się dzieje nie śledzi? Wyrzucone pieniądze w błoto. Gdyby przed monitorem był dyspozytor powinien powiadomić wiadomo kogo trzeba i tyle.
~el do ~radek
2013-06-20 10:31:49
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie można tłumaczyć dewastacji i braku wychowania tym, że mamy taką a nie inną infrastrukturę miejską. Dlaczego ja czy 1000 innych osób nie niszczy windy jak obok niej przechodzi? Przecież poruszamy się w tym samym otoczeniu, a jednak oni niszczą a my nie - czyli wynik braku wychowania. Szach mat, ateisto.
~radek
2013-06-20 10:24:08
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
chciałbym zauważyć, że zwykłego przejścia (nawet takiego ze światłami) raczej nie da się zniszczyć. Nie wspominając o kosztach utrzymania: winda + kładka vs malowana zebra + sygnalizacja. To są skutki budowania miast dla samochodów, nie złego wychowania.
~siii
2013-06-20 09:22:47
z adresu IP: (80.90.xxx.xxx)
Ocena: 0
dlaczego nadal jest tak, ze trzeba zgody prokuratury na pokazanie twarzy bandziorów? od razu powinno sie ich pokazać!!!!! no i gdzie była policja? przeciez te zwierzeta dewastowali przez jakis czas, zdązyliby przyjechać!
~agaxx
2013-06-20 09:20:29
z adresu IP: (80.90.xxx.xxx)
Ocena: -3
co za idiocii!! sami nic nie mają to rozwalaja tez wszystko na około, BEZMÓZGIII!!!!!!!!!!
~Sisu
2013-06-20 08:57:32
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -2
najpierw seria ostrzegawczych strzałów w kolana a potem wezwanie do poddania się...
~Polka
2013-06-20 08:57:15
z adresu IP: (217.115.xxx.xxx)
Ocena: -2
...uakrać? złapać? ludzie ocknijcie się, przeciez to POLSKA! Mandat za przekroczenie prędkości o 30km/h jest wyższy niż oni dostaną... takim to tylko nogi przy samej d... odrąbać... bo póki co to winda na poczatek zanim panowie się nie rozkręcą
~Andrzej
2013-06-20 08:26:27
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powinni zapłacić za naprawę szkody. Jak jeden z drugim zapożyczą się z tej okazji i ze swojej marnej pensji będą musieli 10 lat spłacać windę to wtedy może do nich dotrze, że ktoś za to zapłacił, komuś to jest potrzebne.
~dresy, taka rasa...
2013-06-20 08:09:36
z adresu IP: (80.68.xxx.xxx)
Ocena: 0
ich sens życia to zniszczyć, naśmiecić, wypić piwo w autobusie i odlać się na przystanku. Bezmózgie zwierzęta.
~Ania
2013-06-20 08:02:23
z adresu IP: (79.188.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wzbiera we mnie ogromna złość jak patrze na takich idiotów... Najwyraźniej mają żółte papiery, a jak nie mają to powinni mieć, bo zdrowi na umyśle to na pewno nie są! Opublikować ich twarze i ukarać jak najszybciej i jak najostrzej - ku przestrodze dla kolejnych półgłówków z głupimi pomysłami.
~Zapał
2013-06-20 07:57:36
z adresu IP: (80.51.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co za buraki!