Strzegom Autumn Show

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-09-16 15:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Strzegom Autumn Show to, po Pucharze Narodów w Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego rozgrywanym na Hipodromie w Morawie, druga co do wielkości impreza WKKW w Polsce. W ramach zawodów zostaną rozegrane: Międzynarodowe Zawody oraz Mistrzostwa Polski Młodych Koni. Zawody odbędą na Hipodromie im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie koło Strzegomia w dniach 27-29 września 2013.

W zawodach międzynarodowych jeźdźcy będą rywalizować w trzech konkursach CI-short 1*, CI-short 1* YH i CI-short 2**. Mistrzostwa Polski Młodych Koni natomiast to prawdziwe święto hodowlane, w których aktywnie uczestniczą hodowcy, właściciele, zawodnicy oraz przyszli potencjalni właściciele. Są jedną z najważniejszych prób hodowlano-selekcyjnych dla koni w Polsce, dzięki której, obok prób dzielności, wyników sportowych i wyścigów konnych, konie mogą uzyskać wpis do Księgi Stadnej.

Ranga imprezy i atrakcyjne nagrody sprowadza do Morawy czołówkę polskich zawodników wkkw oraz najlepsze polskie młode konie. Na Hipodromie będziemy mogliśmy zobaczyć polskich Olimpijczyków, medalistów Mistrzostw Polski, członków Kadry Narodowej, świetnie zapowiadających się juniorów i młodych jeźdźców oraz dzieci które dopiero rozpoczynają wielką karierę i startują na kucach. Łącznie we wszystkich konkursach wystartuje około 150 koni.

Więcej informacji na www.Autumn.Stragona.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama