Chłopaki na start!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-09-24 12:31 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Wydarzenie pełne będzie niespodzianek dla małych i dużych chłopców, ale z pewnością również dziewczynki chętnie wezmą udział w przygotowanych grach i zabawach. Tego popołudnia będzie można obejrzeć w Koronie motocykle, sfotografować się przy nich i porozmawiać z motocyklistami, którzy o tych niezwykłych maszynach wiedzą najwięcej! Dzieci będą miały także okazję przejechać się miniaturkami kabrioletów Mini Morris oraz wziąć udział w malowaniu tekturowego auta - makiety 3D.

Na tych, którzy kochają wyścigi samochodowe czekać będą konsole XBOX, na których będzie można wypróbować swoich sił. Niespodzianki będą czekały jednak nie tylko na miłośników motoryzacji. Dla tych, którzy wolą biegać za piłką organizatorzy przewidzieli prezentację specjalnej rozgrzewki piłkarskiej, a także możliwość udziału w konkursie oddawania strzałów na bramkę, czy w slalomie piłkarskim.

To z resztą tylko niektóre z konkursów zaplanowanych na ten dzień. Już tradycyjnie podczas zabawy z cyklu Godziny dla Rodziny odbędzie się szereg quizów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, które zostaną przeprowadzone przez animatorów z ABC Fit, księgarnię dziecięcą Pociąg do bajeczki oraz zespół portalu CzasDzieci.pl. Cykl Godziny dla Rodziny to całoroczny program rozrywkowy opracowany dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w Centrum Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00, przy wejściu Piastowskim do Centrum Korona.

Godziny dla Rodziny pod hasłem „Chłopaki na start!” odbędą się w sobotę, 28 września 2013 r., w Centrum Korona we Wrocławiu w godzinach 12:00-15:00. Więcej informacji na: www.centrum-korona.pl.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama