Okulistyka-Kontrowersje

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-10-04 11:57 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Poprzedzona zostanie dziewięcioma kursami naukowo-szkoleniowymi. Sesje plenarne będą odbywać się na kilku salach równocześnie. Wykładowcy z Polski, Izraela, Stanów Zjednoczonych i Kanady podzielą się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i opiniami z ponad tysięcznym gronem słuchaczy konferencji.

Celem konferencji jest podjęcie naukowego dyskursu, dotyczącego problemów napotykanych przez okulistów na etapie diagnozowania, kwalifikowania pacjentów do zabiegów, przeprowadzania operacji, a także opieki pooperacyjnej. Promowany jest rozwój młodych lekarzy, pojawia się możliwość wymiany opinii z ekspertami, a w efekcie poszerzenie bazy analiz oraz publikacji naukowych.

Podczas konferencji promowane jest także miasto spotkań - Wrocław, jako Organizator wydarzenia naukowego na skalę międzynarodową. Współpraca z Biurem Promocji miasta Wrocławia dostarcza materiałów promocyjnych dystrybuowanych, a także prezentowanych uczestnikom podczas konferencji.

Szczegóły na temat III Międzynarodowej Konferencji „Okulistyka-kontrowersje” znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: www.okulistyka-kontrowersje.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama