Piłkarze Ślęzy odnieśli 8. zwycięstwo

Gregor Niegowski | Utworzono: 2013-10-06 10:07 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Spotkanie rozpoczęło się bardzo pomyślnie dla gospodarzy, którzy perfekcyjnie wykorzystywali stałe fragmenty gry. W 16. minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym piłkę w siatce umieścił Grzegorz Rajter, strzelając swoją piątką bramkę w sezonie ligowym.

Dwie minuty później oglądaliśmy kopię bramkowej akcji. Tym razem autorem gola był Paweł Niewiadomski, który wykorzystał kolejne świetne podanie Mateusza Janasa spod chorągiewki.

Do przerwy mecz toczył się na połowie gości i nic nie zwiastowało niespodzianki, jednak w drugiej połowie przyjezdni doszli do głosu. W 48. minucie z rzutu wolnego piłkę dośrodkował w pole karne Mateusz Klimczak. Żaden z zawodników Ilanki nie zdołał oddać strzału, ale i obrońcy Ślęzy nie potrafili tej piłki wybić. W rezultacie bramkarz wrocławian, musiał wyciągać piłkę z siatki.

Wynik nie uległ zmianie, ale emocję były do ostatniej minuty. Ostatecznie to Ślęza Wrocław, cieszy się z trzech punktów.

Kolejny mecz wrocławianie rozegrają w środę przy ul. Oporowskiej ze Stomilem Gorzów, natomiast za tydzień czeka ich wyjazdowa potyczka z Foto Higieną Gać.