Za nami 23. Rajd Dolnośląski

Michał Hamburger | Utworzono: 2013-10-19 19:01 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Facebook

Za nami 23. Rajd Dolnośląski, ostatnia runda mistrzostw Polski. W rywalizacji nie wziął udziału Kajetan Kajetanowicz, który już wcześniej zapewnił sobie tytuł mistrzowski. Mimo braku najlepszego zawodnika w sezonie na trasie, emocji nie brakowało.

Rajd zakończył się wygraną Łukasza Habaja (Mitsubishi Lancer Evo IX). Drugie miejsce ze stratą 6,8 s zajął wrocławianin Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000), a trzecie Wojciech Chuchała (Subaru Impreza) - strata 3.11,5.

Wicemistrzem kraju został Maciej Rzeźnik (Peugeot 207 S2000). Tytuł już wcześniej zapewnił sobie Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza).

Habaj odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo w rundzie mistrzostw Polski. Dotychczas startował w MP w 32 rajdach.

Kajetanowicz nie startował w ostatniej eliminacji MP, przyjechał jednak do Polanicy Zdroju i jako kibic dopingował do walki innych kierowców. Kajetanowicz nie startował w ostatniej eliminacji MP, przyjechał jednak do Polanicy Zdroju i jako kibic dopingował do walki innych kierowców.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama