One Love Sound Fest 2013

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-10-21 13:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Dziesiąta już edycja One Love Sound Fest odbędzie się we Wrocławiu 23 listopada 2013. Festiwal na przestrzeni dziewięciu lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób. Podczas poprzedniej edycji w Hali Stulecia bawiło się prawie dziesięć tysięcy ludzi!

Profil artystyczny One Love Sound Fest zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Tradycyjnie już, na tegoroczny festiwal zaproszono wielu zagranicznych wykonawców. Artyści ci zaprezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, world music a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Sound Fest rozgrzeje Wasze serca i nie pozwoli spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór.

23 listopada każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W roku 2013 na One Love zagrają:

Gentleman & The Evolution (Niemcy)
Misty in Roots (Wielka Brytania)
Beenie Man (Jamajka)
Raggasonic (Francja)
Congo Natty & Tenor Fly (Wielka Brytania)
Mighty Crown (Japonia)
Equiknoxx & Masicka (Jamajka)
The Heatwave (Wielka Brytania)
Maleo Reggae Rockers (Polska)
Ras Luta (Polska)
Tabu (Polska)
Bas Tajpan (Polska)
Dancehall Mask-Rah (Polska)
Splendid Sound (Polska)

One Love Sound Fest 2013
23.11.2013 - Hala Stulecia we Wrocławiu

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama