Chcesz pobiegać? Sprawdź gdzie

Michał Hamburger | Utworzono: 2013-11-16 15:00 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W stolicy Dolnego Śląska zostaną rozegrane zawody Wrocław Night O Fight. Impreza będzie biegiem terenowym na orientację z koniecznością pokonywania punktów kontrolnych. Elita pobiegnie na dystansie 3900 metrów, kolejne grupy na 3100, 2200 i 600 metrów. Zgłoszenia są przyjmowane do niedzieli 17 listopada. Koszt udziału w imprezie od 8 do 15 złotych. Szczegóły na stronie organizatora. Zawody odbędą się na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych przy Czajkowskiego we Wrocławiu. Start we wtorek o 18.

W sobotę 23 listopada bieganie także w stolicy regionu. Odbędzie się Bieg Podchorążego, który będzie rozgrywany w ramach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Zawody odbędą się na znanych już trasach biegowych Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego. Przełajowe zmagania zostaną rozegrane na dystansie 5800 metrów. Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Zapisy potrwają w dniu zawodów od 9 do 10.45. Start zaplanowano na 11.

W sobotę również przełajowo pobiegają w Lubinie. Przed nami V Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego. W trakcie imprezy odbędzie się finał Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. My skupiamy się na imprezie dla amatorów. W niej wziąć udział może każdy. Panie będą miały do pokonania dystans 2 km, panowie 4 km. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 listopada. Udział w zawodach darmowy. Bieg dla pań rozpocznie się o 12.10, dla panów o 12.30. Wszystko na tzw. „Górce Wieloryb” za PKSem w Lubinie przy Marii Skłodowskiej-Curie.

Sobota to tradycyjny dzień kiedy przy Jazie Opatowickim we Wrocławiu spotykają się członkowie klubu Parkrun. Wystartują w biegu na dystansie 5 km. By wziąć udział w zabawie trzeba być członkiem klubu. Wstąpienie do niego jest banalnie proste. Szczegóły na stronie www.parkrun.pl. Początek biegania o 9.

Jeżeli organizują Państwo imprezę biegową i chcą dotrzeć do szerszej rzeszy, prosimy o informację o biegu na adres [email protected]

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama