Fitness na wieki wieków? (Posłuchaj)

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2013-11-29 08:22 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Promocja roku?

Ich zdaniem firma nie przyjmuje żadnych argumentów, nie ma też możliwości wyjaśnienia nieporozumień, ponieważ nie ma kontaktu z kierownictwem klubu.

Jeden z klientów powiedział Radiu Wrocław, że zgodnie z regulaminem wypowiedział umowę prawie cztery miesiące przed jej zakończeniem, mimo to została przedłużona na kolejny rok.

Kłopoty mają także osoby, które próbują rozstać się z klubem ze względu na stan zdrowia. - Wygląda na to, że firma kwestionuje swój własny regulamin - ocenia Miejski Rzecznik Konsumentów we Wrocławiu Jerzy Barański.

Nikt z klubu nie chciał skomentować problemów z rozwiązywaniem umów. Klienci dostają zawiadomienia, że jeśli nie uregulują - nienależnych ich zdaniem - opłat zostaną wpisani do Krajowego Rejestru Długów.

Niewykluczone, że spór trafi do sądu. Umowy bada UOKiK - inspektorzy sprawdzają, czy nie doszło do zbiorowego naruszenia interesów klienta.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~anonim
2013-12-11 22:49:32
z adresu IP: (109.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba nie życzyli sobie takiej reklamy, ale sami zdecydowali ;)
~Poszkodowany
2013-12-06 20:38:02
z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zbieramy się tutaj: FB/FitnessPointPoszkodwani
~fanny
2013-11-29 16:12:18
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 0
dama wielkiego formatu tuskowa to co KIEŁBASA ???
~Ania
2013-11-29 13:34:52
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
A ja wolę wykłady pani Wałęsowej hi,hi
~Natalia Siwiec na UWr
2013-11-29 11:16:51
z adresu IP: (37.31.xxx.xxx)
Ocena: 0
Natalia Siwiec prowadziła wykład na uniwerku. Było super i doopę było widać, wejdźcie i sprawcie na stronie tvn24. Szkoda, że uczelnia spada na psy
~CUDAROBIĄNAOCZACHNASZYCH
2013-11-29 09:13:54
z adresu IP: (109.243.xxx.xxx)
Ocena: 0
ajawierzęrządzącym!
~Zygi
2013-11-29 09:06:07
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ale cwaniactwo ! No, ale rządzący mówią, że my żyjemy w państwie prawa, więc na pewno da się z tym coś zrobić. Tylko jeszcze ważne jest, do kogo należy ta firma. Zresztą - rynek broni się sam i sam się reguluje, chyba już stracą klientów , bo chyba żaden nowy frajer się do nich już nie zapisze
~WYBORCO
2013-11-29 09:00:11
z adresu IP: (109.243.xxx.xxx)
Ocena: 0
wpisz byle co a zostaniesz przekierowany do POSŁA PLATFORMY
~Matt
2013-11-29 08:54:59
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
Płonek - mialem to samo co TY! dostalem 3 m-ce gratis - pol roku przed zakonczeniem umowy zapytalem sie w jakim terminie powinienem zlozyc wypowiedzenie. Uslyszalem , ze na 3 m-ce przed koncem umowy! W zwiazku z tym policzylem sobie, ze 3 m-ce dostalem gratis na poczatku, zapytalem czyli wypowiedziec musze umowe po roku , zlozylem wypowiedzenie , ale cos mnie skusilo po 3 m-cach przychodze oddac karte i slysze ,ze MAM NOWA UMOWE OD 3 MCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kpina i buractwo! Dziewczyny na recepcji sa wprowadzane w blad przez wlascicieli , ktorym sie pozniej dostaje od klientow niepotrzebnie!! ZAMKNAC TA CHORA SILOWNIE!!!!
~CZŁONEK PO
2013-11-29 08:53:53
z adresu IP: (109.243.xxx.xxx)
Ocena: 0
możemy Wam pomóc ! głosujcie na naszą PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!
~Płonek
2013-11-29 08:33:20
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam to samo! Miałem 1 miesiąc gratis. Poinformowano mnie, że umowa przedłuży się o ten miesiąc. Dowiadywałem się kiedy maksymalnie mogę złożyć wypowiedzenie umowy, aby umowa się nie przedłużyła. Złożyłem w terminie, o którym mnie poinformowano a kilka dni później okazało się, że za późno i umowa przedłużyła się o kolejny rok. Czy nikt z nimi nic nie może zrobić i jednocześnie nam pomóc?