Kolejne radiowozy dla policji (Zdjęcia)

| Utworzono: 2013-12-18 13:01 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. KWP

To dziewięć nieoznakowanych aut marki Kia Ceed i oznakowany radiowóz Nissan Pathfinder.

Nowe Insignie dla policji (WIDEO)

Zakup został sfinansowany w połowie ze środków budżetowych policji.

220 koni pod maską policji (Zobacz)

W połowie zaś sfinansowano je ze środków samorządowych powiatów lubińskiego, oławskiego, świdnickiego, trzebnickiego i głogowskiego. To właśnie do tych powiatów lada dzień trafią nowe radiowozy.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zfrustrowanypoli
2013-12-20 12:53:48
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moja opinia. I tak doprowadza się do patologicznego uzależnienia policjantów od samorządowców, tworzy się kliki komendant, wójt, proboszcz...Nie będzie dobrze w tym kraju. Policja powinna być niezależna i bezstronna. Finansowana tylko z budżetu państwa. A tak brakuj na wszystko kasy a radiowozy fundują samorządy i kupują bezkarność. QUO VADIS POLICJO>....Idż w swoim mieście budunku sądu, zusu,urzędu miasta a potem na komendę... prawie zawsze widać kto jest najbiedniejszy.. Pozdrawiam. Jakie państwo taka policja.
~Sławek
2013-12-19 20:43:20
z adresu IP: (46.149.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kto to widział kupować Pathfindery to są samochody bardzo usterkowe i wadliwe o czym świadczą opinie funkcjonariuszy Urzędu Celnego które więcej są na kanale niż jeżdżą-masakra.Pewnie znowu cena wzięła górą . Za serwisy wyrównają równowartość po przejechaniu kilku tysięcy bo są bardzo drogie serwisy.Ale podatnicy zapłacą bo nie będzie wyjścia.Jak zwykle wtopa jak te cudowne ARO.
~Karol
2013-12-19 06:59:51
z adresu IP: (91.229.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dlaczego pokazuje się i robi zdjęcia pojazdom nieoznakowanym policji ? to uderza w pracę policjantów w terenie ? jeszcze tablice podajcie .... nawet marka pojazdu operacyjnego nie powinna być podana ...nawet wiadomość na ten temat ???
~iiii
2013-12-19 06:47:18
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wiecie polityka policji to pozamykać stadiony później ulice, kluby itd. Po cholerę mają się narażać. Lepiej się nachlać i zabijać za kierownicą. Przecież mają taki zapierdziel, że nie ma czasu na pracę
~OLO
2013-12-19 06:00:17
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
I CO?? I GDZIE TE KIE SĄ? W SERWISACH NON STOP
~adamx
2013-12-18 23:13:32
z adresu IP: (83.220.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy Komendanci ww powiatów obdarowanych przez samorządy nie będą czuli się zobowiązani wobec tychże samorządowców ? Czy będzie im obojętne jak policjanci ukarają mandatem samorządowca, kogoś z jego rodziny lub co gorsza zatrzymają taką osobę gdyż popełnia przestępstwa? Czy może odwrotnie, i policjanci dobrze wiedzą co ich spotka jak czepią się samorządowców, lub zaczną interesować ich przekrętami... Obywatele niech się zastanowią, policjanci wiedzą jak jest. Dodam tylko iż mafia w Polsce obecnie przeniosła się na prowincję. Kwitnie w miasteczkach gminnych i miastach powiatowych, jak mawiał mój sąsiad bandyta gospodarczy, obecnie milioner, trzeba się udzielać w kościele, poukładac z wójtem i kupić komputer dla policjantów i można robić kasę... to było w małej m-ści gminnej, w powiecie komputer mało. Pozdrawiam myślących.
~mongol18
2013-12-18 22:42:39
z adresu IP: (31.2.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nowe czym tu się chwalić?!Proszę powiedzieć ile czeka na naprawę radiowozów w stacjach obsługi.Bo koniec roku bliski to trzeba wygenerować oszczędności na premie dla naczalstwa,za dobre gospodarowanie finansami.To jest fajny temat dla mediów i NIK-u.
~nie istotne
2013-12-18 22:17:21
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawe czy PAN j dal podobnie wysokie nagrody...
~Luki
2013-12-18 21:55:27
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jakby było więcej oznakowanych to rzekłbyś, że jesteśmy państwem policyjnym. A jest więcej nieoznakowanych przez co efektywność Policji jest większa, to źle, bo ich nie widać. A snajpera widać jak ma wyeliminować cel?. Pomyśl, to nie boli.
~oels
2013-12-18 15:50:41
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nic dziwnego że na ulicach nie widać wogle policji, skoro jeżdżą w nieoznakowanych samochodach. Chyba powinno być na odwrót?