Pobiegaj po świętach (Kalendarz)

| Utworzono: 2013-12-21 13:55 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Obie odbędą się w stolicy Dolnego Śląska. W sobotę 28 grudnia odbędzie się III 2. zawody Grand Prix zBiegiemNatury. W Lesie Osobowickim o 11 wystartują i młodzi i nieco starsi. Jak zwykle oferta jest bardzo szeroka. Godzina biegu może jeszcze ulec zmianie, organizatorzy na bieżąco wprowadzają korekty na stronie zbiegiemnatury.pl.

Udział w zmaganiach kosztuje 12,5 złotego gdy zgłosimy się na trzy dni przed zawodami. Można także dokonać płatności w dniu spotkania. Wtedy koszt wzrasta do 20 złotych. Na najlepszych czekają nagrody. Do pokonania 5 kilometrów

Zimie za wygraną nie dają także członkowie stowarzyszenia Parkrun. Biegacze zapraszają na wspólne zmagania w sobotę o 9. 28 grudnia spotykamy się przy Jazie Opatowickim we Wrocławiu. Bieganie na dystansie również 5 kilometrów. Udział w próbie jest bezpłatny, trzeba jednak być członkiem Parkrun. Szczegóły wstąpienia do klubu na parkrun.pl.

Bieganie w regionie będzie możliwe także w sylwestra. O tym jednak w naszym kalendarzu biegowym za tydzień. Jeżeli organizują Państwo imprezy biegowe prosimy o informacje o nich. Czekamy pod adresem [email protected].

Żebyś biegał na cały ROcK!

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.