Pawłowski bramkarzem Śląska

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-01-17 13:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Śląsk Wrocław

Zawodnikiem wrocławskiego klubu został oficjalnie bramkarz Wojciech Pawłowski. Zawodnik grać będzie we Wrocławiu na zasadzie wypożyczenia z włoskiego Udinese.

Obchodzący jutro 21. urodziny bramkarz, zanim trafił do Włoch zadebiutował w polskiej ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk. W Śląsku Pawłowski będzie walczył o miejsce między słupkami ze Słowakiem Marianem Kelemenem.

Zobacz: Pawłowski: Cały czas się rozwijałem

Nowy bramkarz Śląska będzie występował z numerem 93 na koszulce. Wcześniej wrocławski klub zakontraktował portugalskiego pomocnika Flavio Paixao, który dołączył do występującego już w Śląsku brata bliźniaka - Marco.

Robert Skrzyński: Jestem na tak!

Wypożyczenie Pawłowskiego to ruch, który może okazać się bardzo dobry. Bramkarz chce walczyć o miejsce między słupkami, choć nie będzie mu łatwo wygrać rywalizacji z Marianem Kelemenem.

Jeśli Słowak wróci do swojej optymalnej dyspozycji wówczas powinien bronić w Śląsku. Pawłowski może usiąść na ławce, ale pewnie nie będzie stroił fochów i wylewał żalów do mediów jak czynił to Rafał Gikiewicz.

No i co najważniejsze pozostanie częścią drużyny a nie stanie się źródłem konfliktów w szatni.To w tworzeniu dobrej atmosfery w Śląsku powinno być bezcenne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama