Biegowa niedziela (Kalendarz)

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-02-15 09:38 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Anna Krzysków

Wielkimi krokami zbliża się do końca VI edycja ZiMNaRu - Zimowego Maratonu Na Raty. Impreza ponownie zawita do Jelcza. Na biegaczy czeka trasa 6 kilometrów. Biuro zawodów oraz start znajdują się w odległości około 400 metrów od baru "Avanti".

Trasa składa się z 1 kilometra prostego dobiegu, następnie uczestnicy pokonają dwie pętle o łącznej długości około 4 kilometrów i wrócą dobiegiem około 900 metrów. Meta jest przesunięta względem startu, aby zapewnić odpowiednią długość trasy. Do imprezy można się zgłaszać w dniu biegu od 10.30. Koszt startu to 20 złotych za cały cykl. Bieg rozpocznie się o 11 przed Ośrodkiem nad Stawem, przy ul. Stawowej 20.

Przedostatnia próbę cyklu mają także przed sobą uczestnicy V Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Po próbach w Lubinie, Iwinach, Chocianowie, Nowej Soli i Złotoryi przyszedł czas na Ścinawę. Do pokonania czeka trasa o długości 8 kilometrów.

Start o godzinie 11. Zapisy są przyjmowane m.in. na godzinę przed rozpoczęciem rywalizacji. Koszt startu to 10 złotych. Impreza odbywa się w kilku kategoriach – m.in. o miano najlepszego walczą uczniowie, mastersi i sędziowie piłkarscy.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama