Śpiewać każdy może (Zobacz wideo)

Ewa Zając | Utworzono: 2014-02-18 08:18 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Paweł Małaszyński jeden  z najpopularniejszych i najbardziej wziętych polskich aktorów, od 10 lat ze swym zespołem Cochise serwuje mocne rockowe dźwięki, jest wokalistą i autorem tekstów.

Grupa powstała w Białymstoku i na swym koncie ma wiele koncertów i trzy płyty w dorobku.

Najnowsza płyta Cochise zatytułowana jest "118" i zawiera 13 utworów utrzymanych w mocnym rockowym charakterze.

Zespół promuje ją teraz na koncertach. Niedawno występowali we wrocławskim klubie Łykend i był to bardzo energetyczny występ:Znany, popularny aktor w składzie rockowego zespołu? Takich przypadków jest więcej:

Hollywoodzki gwiazdor Jared Leto od lat z sukcesami łączy karierę aktorską z graniem w rockowej grupie 30 Seconds To Mars. Mają fanów na całym świecie, a ich płyty rozchodzą się w milionowych nakładach.

5 razy wystąpili już w Polsce, a w tym roku zawitają do Rybnika! Kariera aktorska Jareda Leto nic na tym nie ucierpiała, a wręcz przeciwnie - rozwija się doskonale. W tym roku Leto otrzymał Złoty Glob za rolę chorego na AIDS drag queen w filmie "Witaj w klubie" i wymieniany jest jako murowany kandydat do Oscara.Na polskim rynku szaleje i prowokuje Arkadiusz Jakubik i jego formacja Doktor Misio. Związany niegdyś z Radiem Wrocław (pozdrawiamy!) aktor, reżyser i scenarzysta, doskonale znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego, m.in. "Wesele". "Dom zły" czy "Drogówka" 6 lat temu założył  swój zespół - Doktor Misio wiele dziś koncertuje, a w minionym roku wydali swoją pierwszą płytę "Młodzi". Większość tekstów na tym albumie napisał Krzysztof Varga.Wokalistą jednej z najpopularniejszych polskich grup rockowych jest absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. To oczywiście Piotr Rogucki i zespół Coma. Grupa ma wyjątkowo wiernych fanów entuzjastycznie przyjmujących każdy kolejny, nowy album. Sam Rogucki niedługo pojawi się w jeszcze jednej, zupełnie nowej roli - jurora w programie "Must Be The Music".

Nie można oczywiście zapominać o... Franku Kimono:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama