Najwięksi fighterzy MMA w hali Orbita we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-02-25 12:14 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Gala PROMMAC 1 odbędzie się już 1-go marca w hali Orbita we Wrocławiu. Będzie to widowisko światowej klasy. W oktagonie spotkają się zawodnicy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Brazylii i Szwecji. Organizatorzy przewidują trzy walki wieczoru, którymi będą starcia Drwal vs Strickland, Kita vs Wessel i Cieśliński vs Fouda.

Starcie światowych fighterów

W połowie lutego poznaliśmy pełny fightcard gali PROMMAC 1. W oktagonie będziemy mogli oglądać walki światowej klasy zawodników MMA. Widzowie na wrocławskiej hali Orbita, będą świadkami dziewięciu walk. Gala rozpocznie się dwoma przedwalkami z udziałem młodych zawodników, którzy rozpoczynają swoją karierę w MMA. Jednak główna karta walk to cztery starcia, w których spotkają się najbardziej perspektywiczni zawodnicy młodego pokolenia. Wtedy też zobaczymy starcie Fabińskiego z Carlosem, Bajora z Czajczyńskim, Kondraciuka z Klingerem oraz Milewskiego z Morerirą. Dodatkowo w oktagonie spotkają się Janus z Kowalkowskim oraz Michalski z Obrzutem. Jesteśmy pewni, że tak skonstruowany fightcard dostarczy widzom, również tym przed TV niesamowite emocje i tym samym wyznaczy drogę, jaką chce podążać nasza organizacja– mówi Dalius Kubylis, współwłaściciel i członek zarządu PROMMAC.

Zestawienie walk:

Tomasz Drwal vs Sean Strickland
Michał Kita vs Mike Wessel
Mariusz Cieśliński vs Martin Fouda
Bartosz Fabiński vs Wendres Carlos
Szymon Bajor vs Jacek Czajczyński
Tomasz Kondraciuk vs Łukasz Kinger
Damian Milewski vs Tyago Moreira
Grzegorz Janus vs Petr Hornak
Michał Michalski vs Paweł Obrzut

Gala PROMMAC 1 dla każdego !

Wszyscy fani tego szóstego pod kątem popularności sportu w Polsce będą mogli uczestniczyć w niezapomnianym widowisku. Staraliśmy się tak zbudować ofertę biletową, aby była ona atrakcyjna dla każdego. Bilety dostępne są w STS-a, salonach EMPIK oraz na stronie kup bilet.pl już od 30 zł - komentuje Marek Batko, współwłaściciel i członek zarządu PROMMAC. Dzięki tego typu działaniom PROMMAC chce zrealizować jeden ze swoich celów, a mianowicie popularyzować ten sport na polskim rynku. PROMMAC kładzie duży nacisk na profesjonalne zaplecze medialne. Dlatego też, organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom zagorzałych fanów, którzy nie mogą dotrzeć na halę Orbita
i zapowiadają transmisję gali za pośrednictwem TVN TURBO.

Część pierwsza:

- godzina rozpoczęcia 19.00
Szymon Bajor - Jacek Czajczyński
Tomasz Kondraciuk - Łukasz Klinger
Grzegorz Janus - Petr Hornak
Michał Michalski - Paweł Obrzut

Cześć druga:

- godzina rozpoczęcia 21.00, transmisja w telewizji TVN TURBO
Tomasz Drwal - Sean Strickland
Michał Kita - Mike Wessel
Mariusz Cieśliński - Martin Fouda
Bartosz Fabiński - Wendres Carlos
Damian Milewski - Tyago Moreira

PROMMAC bliżej fanów

Gala PROMMAC 1 to nie tylko starcia w oktagonie 1-go marca. To również cały cykl spotkań z fanami oraz z przedstawicielami mediów. Szczególnie interesujący wydaje się być trening otwarty z fanami w klubie Rio Grappling, który będzie miał miejsce 26 lutego (środa) o godzinie 13.  W treningu będzie mógł uczestniczyć absolutnie każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Zapraszamy zarówno zawodników wszystkich wrocławskich klubów, a także wszystkich fanów, którzy chcą się przekonać jak taki trening wygląda. Jednak to nie wszystko, w czwartek (27.02) czekają na Was kolejne ciekawe propozycje. Dla przedstawicieli mediów została zaplanowana konferencja prasowa oraz media trening w hotelu Diament (27.02, godz.11.00). Ale nie tylko dziennikarze będą mogli porozmawiać i spotkać się z zawodnikami przed walką. Tego samego dnia o godzinie 18.00, również w hotelu Diament, odbędzie się otwarte spotkanie z fanami, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy chętni. Będzie to niesamowita okazja nie tylko na to, żeby spotkać się z gwiazdami naszej gali, porozmawiać, zdobyć autograf i pamiątkowy plakat, ale także na to, by wygrać bilety oraz gadżety PROMMAC przygotowane specjalnie na to wydarzenie. Dzięki tego typu działaniom gala PROMMAC 1 zyskuje na wartości i zmienia się w święto MMA, a cykl spotkań pozwoli na zdobycie interesujących media informacji, a przede wszystkim na osobiste spotkania fanów z zawodnikami MMA.

ŚRODA 26.02
13.00 - OTWARTY TRENING Z FANAMI – RIO GRAPPLING

CZWARTEK 27.02
11.00 – KONFERENCJA PRASOWA + MEDIATRENING – HOTEL DIAMENT
18.00 – SPOTKANIE Z FANAMI, AUTOGRAFY, ZDJĘCIA, KONKURSY - HOTEL DIAMENT

PIĄTEK 28.02
16.00 - WAŻENIE – HOTEL DIAMENT

SOBOTA 1.03
19.00 – GALA PROMMAC 1 – HALA ORBITA
24.00 – KONFERENCJA PRASOWA PO GALI – HALA ORBITA

LINKI DO WYDARZEŃ:

https://www.facebook.com/events/664580640246971/

https://www.facebook.com/events/608663309188078/

https://www.facebook.com/events/1446863858881129/

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama