Pawłowski: To będzie ciężka praca

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-02-25 17:39 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Nowy trener Śląska tuż po przylocie z Austrii, jeszcze przed oficjalną konferencją prasową był gościem Radia Wrocław. Wrocławski zespół zajmuje 13. miejsce w tabeli a władze klubu liczą na to, że drużynie uda się awansować do pierwszej ósemki. Co musi zmienić się w Śląsku zdaniem Tadeusza Pawłowskiego?

- Cudownym lekiem jest praca, praca i jeszcze raz praca. Nie jestem żadnym cudotwórcą. Będę wszystko opierał na solidnej pracy podpartej bardzo nowoczesnymi metodami i uważam, że już niedługo piłkarze naszego klubu będą grali dużo lepiej i przyjdą zwycięstwa - przyznał nowy szkoleniowiec.

Posłuchaj całej rozmowy Radia Wrocław:W pierwszym meczu pod wodzą Pawłowskiego Śląsk zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Cracovią.


fot. www.slaskwroclaw.pl

Tadeusz Pawłowski to jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii Śląska. Z klubem podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon a pierwsze zajęcia poprowadzi w środę.

Dla wrocławskiej drużyny zdobył w ekstraklasie 63 bramki, co daje mu pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowych strzelców. Ze Śląskiem jako zawodnik zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz wywalczył krajowy puchar.

Był już krótko szkoleniowcem wrocławskiej drużyny w sezonie 92/93, potem pracował także m. in. w Polarze Wrocław a przez ostatnie lata był trenerem w akademii piłkarskiej w austriackim Bregenz.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama