Decydujące starcie Ślęzy Wrocław

Gregor Niegowski | Utworzono: 2014-04-01 20:25 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Piotr Zadumiński (Ślęza Wrocław)

Koszykarki Ślęzy Wrocław zagrają o awans do ekstraklasy. Wrocławianki muszą pokonać na własnym parkiecie Decorex Pabianice.

To będzie najważniejszy mecz Ślęzy w ostatniej dekadzie. Najstarszy klub sportowy we Wrocławiu znów może bić się o medale mistrzostw Polski. Najpierw jednak zawodniczki Radosława Czerniaka muszą pokonać zespół z Pabianic.

W rywalizacji do dwóch zwycięstw mamy remis. Pierwsze spotkanie przed własną publicznością Ślęza przegrała aż 43:71. W drugim meczu zespół z Wrocławia poprawił skuteczność, wygrywając w Pabianicach 59:40.

Stawką tego spotkania jest awans do ekstraklasy. Jesteśmy zmobilizowane i musimy zagrać na najwyższym poziomie - przyznaje zawodniczka Ślęzy, Małgorzata Chomicka

W tym sezonie Ślęza trzykrotnie pokonywała zespół z Pabianic. Dodatkowo Wrocławianki mają atut własnego parkietu. Doświadczenie, jednak jest po stronie Dekorexu. Rywalki mają najstarszy skład w I lidze, a Wrocławianki najmłodszy. Znamy stawkę spotkanie i jesteśmy dobrze przygotowani - mówi trener Ślęzy Radosław Czerniak

Pojedynek Ślęzy z Decorexem o 17:30 na hali przy ul. Wojciecha z Brudzewa. Wstęp na mecz jest wolny.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama