Men Expert Survival Race

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-05-14 18:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-14 18:07
A|A|A

fot. materiały organizatora

Bieg odbędzie się 18 maja na terenie Stadionu Olimpijskiego. Na uczestników czekać będą dwie trasy do wyboru: 10 km lub 5 km oraz kilkanaście przeszkód do pokonania. Poza trasami biegowymi, na miejscu przewidziane są też atrakcje dla kibiców, m.in. strefa gastronomiczna i kącik dla dzieci.

Aby uniknąć zatorów przy przeszkodach, start w biegu podzielony jest na fale 100 osób co 15 minut. Pierwsza fala ruszy o 10:00, ostatnia przewidziana jest na 16:45.

Uczestnicy mogą spodziewać się urozmaiconych przeszkód, wymagających ogólnej sprawności fizycznej, ale też dobrej koordynacji ruchowej, wytrzymałości czy umiejętności współpracy drużynowej, bez których pokonanie części przeszkód będzie trudnym zadaniem. Nie należy się jednak zniechęcać - jeżeli przeszkoda wyda się zbyt trudna, będzie możliwość pominięcia jej w zamian za doliczaną karę czasową.

Przeszkody to między innymi: ścianki wspinaczkowe, kontenery z zimną wodą i błotem, płotki do przeskoczenia czy konstrukcje wymagające czołgania się. Limit na pokonanie trasy wynosi 2 godziny.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama