Zapraszamy biegaczy na Stadion Miejski

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-05-15 14:51 | Zmodyfikowano: 2014-05-15 14:52
A|A|A

Chętni będą mogli pobiegać z trenerem MCS-u Adrianem Danilewiczem na trasach tuż obok stadionu. Zbiórka o godz. 16.00 przy wejściu na Stadion Miejski od strony ul. Królewieckiej.

- Do tej pory ruch biegowy rozwijał się na Stadionie Olimpijskim, czyli tam, gdzie bije serce wrocławskiego maratonu, i gdzie trenuje drużyna I Ty możesz zostać maratończykiem. Teraz chcielibyśmy stworzyć drugi „front biegowy” i utworzyć nową grupę, która będzie trenowała na Stadionie Miejskim. Z własnego doświadczenia wiem, że w grupie biega się dużo sympatyczniej niż samemu. Dlatego gorąco namawiam do wspólnego biegania – mówi Wojciech Gęstwa, zastępca dyrektora Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław.

Zajęcia z trenerem będą prowadzone w soboty do końca czerwca o godz. 16.00. Wyjątek stanowi sobota, 14 czerwca, kiedy to we Wrocławiu odbędzie się 2. Nocny Wrocław Półmaraton. Udział w treningach jest bezpłatny.

Zajęcia z trenerem są częścią programu „Cały Wrocław Biega”, którego celem jest popularyzacja biegania w stolicy Dolnego Śląska.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama