Bieg Firmowy we Wrocławiu

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-05-16 07:45 | Zmodyfikowano: 2014-05-16 08:08
A|A|A

www.biegfirmowy.pl

Dochód z biegu przeznaczony jest na cel charytatywny. W tym roku biegniemy dla Mateusza i Łukasza Koniecznych.

Bieg Firmowy to nie zwykły bieg to także rodzinny i firmowy piknik podczas którego można aktywnie spędzić sobotę. Stałym punktem programu jest wspólna rozgrzewka prowadzona przez profesjonalnych trenerów. Dla zawodników przygotowano atrakcyjne nagrody, które trafiają do różnych biegaczy niezależnie od osiągniętego wyniku. Ideą biegu firmowego jest promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników zarówno małych firm jak i międzynarodowych korporacji.

Inspiracją stworzenia biegu były dziesiątki tysięcy uczestników biegów firmowych w Niemczech i na całym świecie. Bieganie dla organizatorów jest pasją i stylem życia, który prowadzą od wielu lat będąc aktywnymi maratończykami. "W bieganiu najwspanialsze jest to, że każdy staje się równy. Bez względu na wiek i na to czy jest początkującym stażystą czy wieloletnim prezesem, kobietą, czy mężczyzną jest takim samym uczestnikiem i czerpie z biegania taką samą radość" - podkreślają organizatorzy.

W sobotę w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu zaprezentuje się mocna ekipa Radia Wrocław. W rywalizacji wezmą udział Katarzyna Pawlak, Anna Skupień, Agnieszka Żulewska i Krzysztof Znamirowski. Początek rywalizacji w sobotę w samo południe.

Program:

11:00 OTWARCIE IMPREZY
11:10 ODPRAWA KAPITANÓW DRUŻYN – ROZDANIE PAŁECZEK
11:40 WSPÓLNA ROZGRZEWKA
12:00 START BIEGU
14:40 ZAKOŃCZENIE BIEGU
15:00 BIEG KRASNALA
15:40 DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW I OGŁOSZENIE WYNIKÓW
16:00 ROZDANIE NAGRÓD

Trasa i dystans:
W tym roku każdy z 4 zawodników sztafety będzie miał do pokonania 4,97 km.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama