Kaczyński obwinia za powódź PO - Radio Wrocław

Kaczyński obwinia za powódź PO

Sylwia Jurgiel
| 12 lat temu, 2014-05-16, 13:11
Kaczyński obwinia za powódź PO - Jarosław Kaczyński skrytykował we Wrocławiu Donalda Tuska
Jarosław Kaczyński skrytykował we Wrocławiu Donalda Tuska

Polityk podczas konferencji prasowej nad Odrą mówił, że Polska nie jest gotowa na wielką wodę. Obarczył winą premiera Donalda Tuska i Bogdana Zdrojewskiego. Minister kultury jest rywalem jedynki PiS Dawida Jackiewicza w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dawid Jackiewicz będzie w Brukseli gwarantem, że Dolny Śląsk będzie ważnym regionem w Europie - mówił prezes PiS:

Jarosław Kaczyński i Adam Hoffman odnieśli się też do dzisiejszych słów szefa rządu, który skomentował wizytę lidera PiS na wałach w województwie podkarpackim:



Wczoraj działacze PiS oświadczyli, że zawieszają kampanię do Parlamentu Europejskiego, właśnie ze względu na sytuację powodziową w Polsce. Dziś Jarosław Kaczyński podkreślił, że wizyta we Wrocławiu była zaplanowana w ramach kampanii. Wczorajsza zmiana i wizyta na Podkarpaciu byłą sytuacją  nadzwyczajną.



PiS zorganizował konferencję prasową prezesa przy Odrze na bulwarze Dunikowskiego, w tle widoczna była wyrwa w murach otaczających rzekę, gdzie trwają prace modernizacyjne.


Komentarze (2)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~TAURUS 2014-05-18 08:33:08 z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Psychopata. Staje się coraz grożniejszy. A może by tak wizyta w Stroniu?
~lucus 2014-05-17 13:22:36 z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
oczywiście , PO winna i za dżumę w średniowieczu także.