Alicja Węgorzewska 26 czerwca zaśpiewa w Radiu Wrocław

Ewa Zając | Utworzono: 2014-05-16 13:20 | Zmodyfikowano: 2014-05-16 15:44
A|A|A

Niezwykły głos - światowej klasy mezzosopran, talent i wyrazista osobowość.

Alicja Węgorzewska będzie gwiazdą kolejnego wyjątkowego koncertu przygotowywanego przez Radio Wrocław. Artystka wystąpi w naszej Sali Koncertowej i po raz pierwszy na żywo przedstawi utwory ze swojej najnowszej płyty "I Colori Dell'Amore" czyli "Kolory miłości". Zgodnie z tytułem głównym tematem albumu jest miłość - mówi Węgorzewska:


Alicja Węgorzewska występowała na scenach prestiżowych, światowych oper,m.in. we Wiedniu i w Berlinie. Płyta "I Colori Dell' Amore" to wyjątkowy, długo oczekiwany przez słuchaczy album, na którym artystka połączyła dwa oddzielne muzyczne światy - klasyki i popu"W rozmowie z Radiem Wrocław śpiewaczka mówi, że pomysł płyty narodził się już kilkanaście lat temu, producentem albumu miał być Grzegorz Ciechowski, z którym artystka pracowała przy ścieżce dźwiękowej do filmu "Wiedźmin", niestety śmierć muzyka pokrzyżowała te plany.

Koncert Alicji Węgorzewskiej w Sali Koncertowej Radia Wrocław 26 czerwca, bilety już są w sprzedaży stałych punktach i siedzibie naszego radia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama